Faceye resim atma dedim diye. .

Ya sirf bu yüzden konusmuyo benimle yani trip atiyo. Ama beyfendi bana yasak koymayı iyi biliyor. Ruja dahi izin vermiyo. Face mi dondurttu tamam dedim seslenmedim . Ona dondur dedim yok askim kalsin sifremi vereyim sana dedi .tamam dedim . Biz bununla anlasmistik faceye resim atma demiştim ama bu 2 gündür atiyo bu sefer tartistik yapma dediğim seyleri yapma dedim . Ama tukurdugumu yaladim kalktim Özür diledim mesajla ama sabah hicbirsey olmamis gibi sadece Günaydın deyip bir koseye çekildi ne yapmam lazim benim buna ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ipler elinde tam benim istediğim gibi. Dediklerini yap sen de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yapsın düzelir

0|0
    0|0
  • bence beklemelisin kendisi senin sevgini haketmemişse ayrılıcaksın ya da geri döneceğini inanıyorsan bekleyeceksin

0|0
    0|0
  • Karı gibi trip mi atıyor o şebek ? Ayrıl da akıllansın

0|0
    0|0
  • o haksız sen özür diliyorsun,anlamsız

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • eleman haklı iyi yapmış sana ne karışıyon adama :P

0|0
    0|0
  • ayrıl götünü kaldırmışsın bu çocuğun sen zamanın da üste çıkmış okurken sinirlendim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yol vercen seni insan yerine koymuyosa sen kendini küçük duruma neden düşüresin dimi

0|0
    0|0
  • cevap verme bir kaç gün bekle.daha sonra kuzu gibi olur

0|0
    0|0
    • Gerçekten öyle olurmu ?

• tabi ya eğer seni gönülden seviyorsa bu dediğim olur yok sevgisi başka şey içinse bilemem artık sana karşı düşünceleri neydir bilemem.

• yakında ayrılcaksın sabret biraz daha=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yalnış anlamadıysam arada güvensizlik var,face yi dondurtması ya da sana şifre vermesi ya da vericem deyipte vermemesi üstelik resim atsa ne olacak ,sudan sebepler bahanelerle tartışmışsınız çok gereksiz çocukça geldi bana

0|0
    0|0
  • Bu iliskinin yurumeyecegi basliktan belli zaten :)

0|0
    0|0
  • fazla kıskanç insandan hayır gelmez, benden söylemesi. sen ona boyun eğiyorsun, o senin dediklerini yapmıyor. pek iyi bir durum değil bence.

0|0
    0|0
  • Biraz büyüyün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...