Bayanlara mı gidiyorsun, kırbacını unutma !

nihilizmin babası, ergen ateistlerin idolü ünlü alman filozof nietzsche'nin bu sözü hakkında ne düşünüyorsunuz? kırbacı illa ki somut olarak anlamamıza gerek yok, mecazen de söylemiş olabilir ama bu hiçbi şeyi değiştirmez.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• kırbacı götünde patlattıracak garip:(

1|0
    0|1
  • Şu an soruyu okuyunca aklıma Sade geldi.

0|0
    0|0
    • bu söze ne diyorsun?

• Büyük ihtimalle altında başka bir anlam vardır ama ben sadece sadistçe bir yaklaşım anlıyorum. Daha yumuşatırsam da belki kadınlara sert davranılması gerektiğini kasdediyordur.

• Bayanların tehlikeli olduğunu söylemiş sadece.

0|0
    0|0
    • :)) tam metni okumanızı tavsiye ederim. kastettiği şey kadınların tehlikeli olmalarından çok ezilmekten zevk alan, ancak zor kullanılarak yola getirilecek zihinsel yetileri fazla gelişmemiş bir cins olduğu. belki de sadece içindeki nefreti boşalttı, fazla önemli değil. böyle düşünen bir adamı kendisine rol model seçen çok ateist tanıyorum, bunların birçoğu da kadın-erkek eşitliğini savunan(!) insanlar.bu çelişkiye dikkat çekmek istedim.

• hangi kitabı

• nietzsche'nin böyle buyurdu zerdüşt kitabı. tamamını okumanıza gerek yok, ilgili bölümü internette de bulabilirsiniz ama kitabı okumanız daha iyi olur.

Erkekler Ne Diyor 3

• Pedofili 1,000,000'a katlayacak vicdana ve zekaya sahip.

1|0
    0|1
    • neyi anlatmaya çalışmış bu sözde?

• Bunlar mantık işinin çıktığı kapılar. Şimdi yatmam lazım. Yarın islamiyete bakış açını değiştireceğim. Üstelik belgelerle.

• çok zor. belgen varsa gel, olanı inkar etmem. iyi geceler

• Herif sadistmiş bunu anlıyoruz.

0|0
    0|1
  • üstad burada kadınların ezilmesine değinmiştir aslında

seni öldürmeyen şey güçlendirir

cayırt

0|0
    0|1
Yükleniyor...