Tarkan hakkındaki düşünceleriniz?

Bence Tarkan gereğinden fazla abartılan bir ses? Hani deniliyor ya yurtdışında tanıyor herkes falan onlar hep yalan.. Ve sürekli kaprisli şekilde programlara katılmıyor. Birde mason ve illuminati olaylarından dolayı iyice soğudum kendisinden.. Şimdi herkes 'illuminati mi ergen misin' diyecekler.. ben inanıyorum şimdiden söyleyeyim.Çünkü ayrık dişli bir çocugun bir anda megastar ünvanı alıp,deli gibi para kazanmaya baslaması ve her ortamda o sembolleri yapması tesadüf olamaz. Saygılar

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• tarkan-ajda-sezen falan aynı ekip..dikkat ettiysen hepsinde aynı tripler..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• tarkan veya diğer popcular veya futbolcular milyon dolar kazananlar hepsi akıllı mal olan halk alayınız malsınız bunlara bu kadar para kazandırtıgınız için

0|1
    1|1
  • kesinlikle seninle aynı fikirdeyim müziklerini de kendisini de hiç sevmem. zaten beyaz müslüman oldugu biliniyor.

1|1
    0|1
  • Tarkan'ı dinlemiyorum. Dediğin gibi banada kaprisli vs. geliyo ama dinlememe sebebim kişiliği falan değil belki görüntüsü öledir bilemem. Ben benim tarzıma hitap etmediği için dinlemiyorum. Bide dansını çok saçma buluyorum.

1|1
    0|1
  • şu mason ilüminati ne biliyorsunuzda neyinden soğuyorsunuz arkadaş :D eminim senin evinde de bir yerlerde o semboller vardır.yoksa sende mi ha :O

0|1
    0|1
  • Bence popun kalitelisini yapan çok az sayıdaki kişiden birisi. Popa halen saygım varsa bir sebebi de Tarkan. Sesi gayet iyi, sanat müziğinde de başarılıydı zaten

0|0
    1|0
  • .bnenin teki

1|1
    0|2
  • bizim balonumuz :) sanal yıldızımız :)) kim tanıyo ki la yurt dışında :)

1|1
    0|1
  • megastar yeterli bence :)

0|0
    1|1
  • Ben 26 yaşında bir erkek olarak Tarkan'ın yükselişini adım adım gördüm. Pop müzikle uzaktan yakından ilgim olmaz ama adam Star. Bu kadar net.

0|0
    1|2
  • Adamdaki sesi fark etmediysen hiçbirşey demiyorum artık...

0|1
    1|1
  • senin bu yazına olduğu gibi katılıyorum.ekleyecek hiçbirşey bulamadım

1|0
    0|2
  • megastar hacıı

0|0
    1|1
  • Başarılı bir şarkıcı. Sanatçı demiyorum çünkü 90'dan sonra kimse sanatçı olamadı nedense ?.?.?..

0|1
    0|1
  • Hoş bir çocuk kendisi..

0|0
    0|2
  • eski şarkıları çok iyiydi. sonradan dinlemeyi kestim zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet illuminatiyle alakasi oldugunu dusunuyorum bende ama masonluk hakkinda bisey diyemicem gormedim hic kazandigi paralarida illuminatiye bagliyorum cunku mega star olmayi hakedicek biri diil kesinlikle

1|1
    0|1
  • Onu bunu bilmem ama adam almanyada taniniyor

1|0
    1|1
  • Tarkanı severim iyi işler başarıyor asadsfsdas

0|0
    1|2
Yükleniyor...