Tv izliyor musunuz diziniz var mı ?

Eğer diziniz varsa en çok sevdiğiniz beğendiğiniz tv dizisi hangisi ? Ve neyi sizi etkiliyor :)

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• hayatımda bır yabancı dizi izledim rosalında bırde ikitane turk dızı ızledım biri 10 yıl kadar öncesı yusuf yüzlü diye dızı dıgerı gecen sene biten öyle bır gecer zaman kı dızısıydı...bunlardan baska hıcbır dızıye bastan sona bakmadım...eskılerden kaygısızlar sıdıka cılgın bediş bucur cadı falan denk gelınce bakardım tabi

0|0
    0|0
    • Aaa çok eski dizileri gözümde canlandırdım eskiden teknoloji bu kadar ileri olmadığı için cidden tv çok heyecan veriyordu şimdi ki çocuklar hep pc başında .

• Vala korkulacak birsey yok sen iyi olsa boş ver gerisini asla dışarıya göre yaşayıp adım atmam herkes kendi seyiseyini gösterir sen neden kabuğuna çekileceksin ki iyiler olsun kötüler baş başa kalsın :)

• sevılcek ınsan yok o yuzden sanırım

• biz dawsons creek ten başlıyan serüvenimi simdi vikinqs ve game of thrones sürdürüyor ama prison break başkaydı : snowflakeee

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • ne yazık ki izlediğim cogu dizi kalktı yayından (işler güçler, leyla ile mecnun) tv den doksanlar şimdilik. netten de supernatural favorim :)

0|0
    0|0
  • eski hikaye var hoşuma gidiyo,bide leyla ile mecnunun eski bölümlerini izliyorum

0|0
    0|0
  • Behzat ç

Leyla ile mecnun

İşler güçler

Hepsi bitti ya la :((

0|0
    0|0
  • Tabiki kurtlar vadisi :)

0|0
    0|0
    • Elif zamanı bagımlısıydım şimdi ilgimi çekmiyor .

• Konak yazıyo ya ondan izmirlimisin dedim

• Yok trabzn :D

• Futurama , big bang theory dikkatimi çekenlerden

0|0
    0|0
  • güneşi beklerken :)))

0|0
    0|0
  • yok tv izlemem pek

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum. D-smart sinema kanalları var mis gibi sinema izliyorum.

0|0
    0|0
  • yalan dünya kesinlikle çok güzeldi ya :)

0|0
    0|0
  • YALAN DÜNYA

REVOLUTION

THE BIG BANG THEORY

THE SIMPSONS

0|0
    0|0
  • Bizimkileri izliyorum her hafta :D

0|0
    0|0
  • SMALLVILLE !

0|0
    0|0
  • ülke bölünüyor garibim halen dizi diyor

0|0
    0|0
    • Mademm hoşuna gitmiyo cevap vermeseydin zorladık mı ...

• Bak arkadaşım amacın ne anlayamadım ben kimseyi kırmak incitmek istemiyorum burada olmamın tek nedeni merak bazı sorulara bakıyorum benim sanal alemle işim olmaz ve telefondan internete giriyorum bilgisayarım bile yok çok güzelde hayatım var çokta mutluyum senin gibi gizliden de soru sorup ya da cevaplamıyorum sorularında bu sorumla 3tane ve kotu birsey sormadım sabahtan akşama kadar eşek gibi çalışıyorum kadınlar çok yoruyor kuaförüm şurda Bi soru sordum onuda burnumdan getirdin .

• amacımı anlayamazsın zaten ,eğer anlayabilseydin biz bunu tartışıyo olamazdık

Kızlar Ne Diyor 5

• Revenge izliyorum.

0|0
    0|0
  • kayıp izliyorum şu sıralar. zaten bir tek onu izleyebiliyorum.

1|0
    0|0
  • yarısmalara bakardım cogunlukla bu sene ılk defa calıkusuna bakıyorum

0|0
    0|0
    • Hımm kitabı çok güzel ama dizideki oyuncularda çok iyi :)

• evet oyle butun dızılerı ızlıyon herhalde:)

• Ya iş ev olunca böyle seviyorum tv izlemeyi yengeç burcu olduğum içinde eve çok bağlıyım tembelim izin günümü bile evde yatıp tv izleyerek geçirebilirim yani :)

• Medceziiiirrr <3 Yamaannn <3

0|0
    0|0
  • merhamet en son 3- 4 bölüm önce izledim onu da. benim hayatıma çok benzediği için ve oyunculuk, senaryo güzel abartı değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...