Nasıl tatil yapıcam :D

bu sene çok tatile gitmek istiyorum ama nasıl tatil planı yapılıyor bilmiyorum yani daha önce hiç tatile çıkmadım nerden otel bulucam hiç bilmiyorum hiç bir fikrimde yok açıkcası nasıl tatile çıkıcam ben ya

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Birazdan soru soracaktım bende bu konu üzerine :) tatilinizi hangi bölgede yapıyorsunuz diye. Ben bu işin içindeyim az çok anlıyorum. Seyahat acentasına git ETS ya da Jolly joker olsun. Gideceğin bölgeyi ve bütçeni soyle onlar sana otelleri gösterir sende seçersin. Alanya yöresinde bu yaz 5* oteller her şey dahil geceliği 130-150 den başlıyordu

1|0
    0|0
    • İşten anlayana bakar mısın jolly joker :):) pardon jolly tour olacaktı joker mekan ismi

• tamam çok sağol :D jolly joker :D

• O kafayla soruyu anladığıma dua et. :) İnternet falan olmaz, gireceksin bir tane acentaya onlar sana yardımcı olur. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Yalnız gidilmez ki tatile tatdı çıkmaz çok sıkılırsın, mesela geçen haziranda 3 arkadaş arabayla karasu ya gitmişdik arkadaşın babasının yazlığı vardı orada kalmışdık 2 gün güzel bir anı oldu. Tatil için çok erken kışın gidilebilecek yer uludağ dır herhalde..

1|0
    0|0
  • erken rezarvasyon herhangi bir tur ajansı seni götürür sen yeterki parasını ver :)

1|0
    0|0
    • ama nereye gidip söyliyicem bunu :D

• jollytur tatil.com tatilsepeti didimtur etstur git bunların sitelerine otel beğen rezarvasyon yap

ben turizm ile uğraştım sormak istediğin bişi olursada buradayım sorabilirsin

• Tatilin nasil yapıldıgını bilmiyorum ama neyle yapildigini çok iyi biliyorum PARA PARA PARA İLLEDE PARA PARAA

0|0
    0|0
  • Planlayinca zevkli olmuyor esince kafana çık git

0|0
    0|0
  • internete bakarsan tur şirketleri herşeyi ayarlıyo otel gitme gelme sana ayrıntılar kalıyo :)

0|0
    0|0
  • özele gel mesela ilk adım olarak

0|0
    0|0
  • Tatilarkadaşı siteleri var oraya gir

0|0
    0|0
  • parayla cıkacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1