Türkiye gazetesi sizce....

Taraftar gazete mi tarafsız mı. Okuyanlar söyleyebilir mi

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• tarafsız gazete yok unut bunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• taraflı bence

0|0
    0|0
  • normalde gazeteler herhangi bir görüşü desteklemez. gazete bünyesinde bulunan yazar tayfasının bir siyasi duruşu vardır fakat türkiye deki tüm basın yayın organları bir şeklide taraftır.

0|0
    0|0
  • ARKDAŞIM.. YAZILAN HER EDEBİ ESER HER KİTAP HER YORUM HER TİYATRO HER DİZİ HER SİNEMA HER ÇİZGİ FİLM.. VE ARTIK NE GELİYORSA.. HEPSİ Bİ TARAFI BİR DÜŞÜNCEYİ BİR FİKRİ İNSANLARA EMPOZE ETMEKTEDİR.. SUAN FİLM DİZİ OYUN PC PS HEPSİ YAHUUDİNİN ELİNDEDİR VE KENDİ GÖRÜŞLERİNİ EMPOZE EDER İNSANLARA. YANİ BU SORU BİRAZ BASİT OLMUS..

0|0
    0|0
  • türkiye'de tarafsız gazete yok. olması da gerekmiyor. gazetelerin taraflı olması normal. kendi tarafına uygun gazete okursun. türkiye gazetesinde yazılanları akp'liysen beğenirsin ve okursun. bence berbat.

0|0
    0|0
  • ben henüz tarafsız bir medya göremedim ... bilen varsa söylesin uzun zaman oldu gündemi takip etmeyeli

0|0
    0|0
  • Hiçbir gazete halk okusun bilgilensin diye kurulmaz. Her gazete belli bir düşünceyi yansıtır.

0|0
    0|0
  • taraflı ve muhafazakar olmalarından ötürü yandaş medyadır ihlas grubu tarikatlarındandırlar

0|0
    0|0
  • Tarafsız bir yayın organı yoktur, yinede Hurriyet gazetesi adamdır, iyidir, tavsiyemdir.

0|0
    0|0
    • Sevmiyoum o gazeteyi ya ifade ediş biçimleri çok batıcı

• Ne okuyacağımı sana soracak değilim tarafsız gazete arıyorum yandaş olan değil. Hürryiet batıcı dediğimde aklına o 3 gazete geliyorsa demekki o düşünceye zıt gazete kendin kabul ettin

• Ne saçmaladığını sorabilirmiyim?

Sabah gazetesi Amerika sempatizanıdır.

Akit gazetesi Türkiye kaynaklı şeriat gazetesidir.

Zaman gazeteside Fetullah cemaatine aittir.

Üçüde birbirinden alakasız ideolojilerin yandaşlığını yapıyor... Hürriyet gazetesini savunmamın sebebi haberleri Türkiyeyi, her hangibir grubu savunmadan direkten TC halkını savunarak yapıyor... verdiğin bu tepkiye bakarak senin tarafsızlık anlayışını da öğrenmiş olduk!

• Tarafısz gazete ve televizyon yoktur.

0|0
    0|0
  • Akp'nin yandaşcıları.

0|0
    0|0
  • hastanesinde ameliyat oldum güzel hastaneleri var gerisini bilmiyorum :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...