Başınızdan geçen ilginç bir olay

arkadaşlar ingilizce ödevimi yapmam gerekiyor. :( başınızdan geçen ilginç bir olayınızı anlatsanızda bende çevirip yazsam allah rızası için :( Şu an son çaremsiniz :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu gece geçen bir olay :)

2 tane genç liseli kızlar geldi önüme... yolumu kaybetmiştim.. direk kayboldugumu ve aradıgım yeri tarif etmelerini isterken onlarda benim yanıma birşey sormak için yaklasmıslar :) siz buyrun dedim onlar bana siz buyrun d3edi :) olmaz si buyrun dedim.. duragın nerede oldugunu sordular bende cevap verdim.. buranın yabancısı oldukların anladım bende sorumu degiştirdim :) direk kızın yuzune.. sorucagım soruyu heycanla beklerlerken.. sevgilin var mı ? dedim.. kız afalladı yok var arasında kaldı :) sonuç olarak gülerek ayrıldık :) isterdim teklifimi kabul etsin ama cesaret edemedi :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ne hakkinda olacak ? hala lazim mi ?

1|0
    0|0
    • başından geçen bir olay yani komik ilginç vb hiç farketmez

• Bir gun sahada basketbol oynuyordum sert bir atis girmedikten sonra gittim potayi salladim once bir citirti geldi sonra tum pota asagi inmisti ucuz kurtulmustum.

1|0
    0|0
  • buraya milletden bir geçmiş bekleme kimse yazmaz canım be üşenr millet yazmaya ;)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Milletin hayatındaki ilginç olayları merak edeceğine , kendi yaşadıklarını kafanda evirip çevirip yaz .

0|0
    1|0
    • aklıma bişey gelse yazacağım sanane hem mahremini anlat demedik ya allah allah

Yükleniyor...