Diyarbakır'daki Ziyareti Hareketliliği nasıl yorumluyorsunuz ?

Diyarbakır'daki Ziyareti Hareketliliği nasıl yorumluyorsunuz ?

Siyasi eleştirileri değil kardeşlik yorumlarınızı bekliyorum.

1|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel olmuş kürtler ve türkler arasında böyle barış köprülerinin kurulması güzel.Açılım sürecine de olumlu yansıyacaktır ayrıca kuzey ırak ile ilişkilerimizin gelişmesi de türk dış politikası açısından önemli.

2|1
    0|3
    • Hiç kimse bardağın dolu tarafını göremiyor. Sağol kardeşim.

• Teşekkür ederim. Eğri oturup doğru konuşmak gerekir.

• Oturma şekli önemli değil ama doğru konuşmak kesinlikle gerekli kardeşim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne kardeşliği sen nerde yaşıyorsun

1|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 9

• hepimiz kardeşiz bu öfke ne diye diyorum :D

mahsun kırmızıgülden kardeşlik türküsünü armağan ediyorum ve gidiyorum sorundan:D

1|2
    2|2
  • Şivan Perver meydanda Kine em/Biz kimiz” şarkısını söylüyor. “Koruduk biz Doğu’yu kan içici düşman Türkler’den”. Erdoğan da dinliyor.

Bu mu kardeşlik anlayışın?

1|1
    2|3
  • Ulan ne hale düştükya adam çıkmış "Kürdistan bölgesindeki kardeşlerimizi selamlıyoruz " diyor hiçmi utanma yoklan sende Şehitlerimizin kemiklerini sızlattınlan yazıklar olsun .

1|1
    2|3
  • Diyarbakir AKP ve özelikle ABD/Israil icin neden bukadar önemli burda anlayabilirsiniz.

link

Durmak yok, ülkeyi bölmekte Devam.

0|1
    2|3
  • Dostm Ben Diyarbakırlıyım Herkesi Medeniyetin ve Uygarlığın başkenti olan Diyarbakır'ımıza beklerim.. :) :)

1|0
    0|0
  • where is brotherhoood?

diyarbakırda gitti elimzden artık istanbula kadar yolu var kürdistanın

0|0
    2|4
  • Hayali kürdistana başkent yapmak istediğiniz Diyarbakır, Türkmen Beği Uzun Hasan'ın şehridir. Don Kişotlar'ın başkenti olamaz..

Hüseyin Nihal Atsız..

0|0
    2|3
  • hainler bir yerde,uçaklar kalksın!

0|0
    2|5
  • Barzaniyle mi kardeş olacaksınız

Biz aranıza girmeyelim...

0|1
    2|2
Yükleniyor...