Ögretmenlere ilginç hediyeler

Çocugun ögretmenine nasıl hediyeler alabiliriz... Ama ilginc tavsiyeler gelsinnnnn

Güncellemeler:
Çok pahalı olmasın

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• :))) Benim tanıdığım bir sınıf öğretmeni vardı ne alınacağını kendi belirlerdi,sınıf annelerine derdi ben burgulu bilezik istiyorum :)) onlarda ona göre para toplardı çünkü alınan hediyeleri beğenmeyip daha evine gitmeden çöpe atıyormuş.Bu öğretmenle ilgili neler biliyorum neler anlatsam şaşırıp kalırsınız :)

0|0
    0|0
    • Kimseyi töhmet altında bırakmaz istemiyorum..Ama Ögle ögretmenin sınıfından alırdım çocugu

• Müdür şahit istiyormuş,sınıfta olan tüm öğrenci velilerin imzasını o imzayı da vermiyorlarmış veliler ,çocuğuda sınıfında ayıramıyor arkadaşlarından ayrılmak istemediği için ,son bir yılı kaldı o öğretmenden ayrılmak için.Artık adres değişikliği de bahsettiğiniz gibi kolay değil muhtarlar artık adres değişikiğine bakmıyor üstelik kendi adına 6 ay ya da 1 yıllık en az kendi adına düzenlenmiş fatura istiyorlar bildiğim kadarıyla .

• İstense yapılır.. Hic bir sey olmadı bir e mail belkide yeterli olurdu. Daha neleri vardı acaba

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir öğretmen en cok kalem kullanır. Ben adını yazdirmistim. Kuyumcuya.

Hala kullanıyor yıllar olmuş.

0|0
    0|0
    • Farklı birşey bulamazsak belki.. çok pahalıda olmasın

• Yok yahu 30 lira bişi kalemi siz begenirsiniz veya int.ten hazır alrsnz

Erkekler Ne Diyor 4

• boşver çocuğa al bir oyuncak

0|0
    0|0
  • Bazı öğretmenler vardır prensip olarak hediye kabul etmezler işte onlara büyük saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • X-Strıng veya baksır

0|0
    0|0
  • öğretmenin kendine sor hiç çekinmeden söylüyorlar ne istediklerini.para toplayıp kendine hediye aldıranı bile var

0|0
    0|0
    • Bana göre ters hedi olarak sunu bunu isterim deyen bir ögretmene hic bir sey yok ozaman... Ögretmen arkadaşlar üzerine alınmasın..

• bırak öğretmenin ne istediğini.git çocuğa al bir hediye.öğretmenin ne halt edeceği belli olmaz.beğenmez filan cocuk üzülür sonra

Yükleniyor...