İlk buluşmada İstanbul'da nerelere gidilir?

ilk buluşma istanbulda olacak ama ben istanbulu pek bilmiyorum,rahat konuşabileceğimiz nereler var ? insan olsun etrafta ama gürültüsüz insan :) iletişimde zorlanmak istemiyorum :) böyle soğuk bir ortam olmasın ama harabe gibide olmasın samimi bir ortam olsun kafe tarzı geniş sedirler falanda olabilir.

şu tarz bir ortam olabilir.

link

Güncellemeler:
kırgız özbek sofrası gibi otantik yerler yok mu ? :)
beşiktaş üsküdar civarında nereler var bilen var mı ?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• beyoğlunda çin büfeye gidin

0|0
    0|0
  • çamlıca tepesi?

0|0
    0|0
  • Benim çok gittiğim yer olduğu için söylüyorum bakırköy incirli caddesinde güzel cafeler var.oraya gidebilirsiniz

0|1
    0|0
  • Anadolu yakasında Otağtepe ye git..Parkı süper,boğaz köprüsü ayaklarının altında,yeşillik artı sessiz ve genelde boş..orada park yakınında otantik kafeler var,hem uygun hem gelen insanlar kalite

0|1
    0|0
  • kadıköye falan gidin vapura binin işte ordan eminönünde balık ekmek yiyin çok samimi bnce:D

0|0
    0|0
  • Kartal ve Pendik

Gittik gittik geldik.

Hahah bu şarkı geldi aklıma birden yaahu.

0|0
    0|0
  • kadikoy modaya gidin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• üsküdarda kuzguncuk korusunu tavsiye ederim. beylerbeyindeki cafelerde güzeldir.

moda teras, kadıköy-altıyolda cafeler, bagdat c. onlarca cafe

bak aklıma ne geldi:) vapura bin. büyükadaya geç. büyük turla fayton turu yap. 1.5 saat sürüyor. sonra da merkeze gelince yemek veya pastane.

0|0
    0|0
  • ilk buluşma için hem sıcak hemde kaliteli bir ortam olarak fransız sokağını tek geçerim birer kadeh kırmızı şarap eşliğinde romantik sohbetlere dalabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Kapalı mekanlar cafe tarzı klasiktir be ortak.

Çık mesela Bakırköy sokaklarında yürürken kaybolun.

Bundan daha romantik birşey olamaz benim için:)

0|0
    0|0
    • Bak florya da mükemmel olur.Yeşilköy-Yeşilyurt civarı

• yürüyerek konuşmak zor olur ortak ben karşılıklı konuşabilceğimiz bi yer olsun istiyorum :)

• e otur kaldırıma bi kapının önüne yengeyle :)

merak etme abes olmaz.

çünki abes karşılanmayacak yerler söyledim sana :)

bilen arkadaşlar varsa hak verirler zaten.

dur bakim resim bulabilirsem link vereyim resimlere bak ;)

• gel beşiktaşa bonusa git güzel orası.

0|0
    0|0
  • cok yer var sakın bulabılırsınız sakın yer secmenı desteklıyorum ılk bulusma ıcın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...