Med ceziri izliyor musunuz???

Normalde pek tv izlemem ama buna son zamanlarda takılı kaldım. Bir amerikan dizisi The O.C. den uyarlama.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• dizi tam iyi gidiyor dediğin anda saçma birkonu çıkıyor ve karakterin başı gene belaya giriyor karakterler ve oyuncular iyi ama bu dizi bu şekilde fazla gitmez 30. bölümden sonra sıkmaya başlar daha akıcı ve surekli yaman karakterinin başını belaya sokmaktan uzaklaşmalı the o.cde bunu başarılı uygulamışlardı klasik ece yörenç kalemi oyuculuklar iyi ama seneryonun akışı berbat bu kadar reyting sebebide oyuncuların guzel ve yakışıklı olmasından

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İzlemiyorum... The O.C İzledikten sonra bu dizi bana çok kötü geliyor. Hatta The O.c den soğuttular beni.

1|0
    0|0
  • Türk dizilerini izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • The O.C. dan 10 kat daha iyi bence :D

1|0
    0|0
  • Ali Kırgız cidden güzel oyuncu. Ezelden aşina olduğum yüz. Semtin bıçkın delikanlısı sonrasının başarılı avukatı. Yalnız başroldeki arkadaşın görünümü hikayesine uymuyor. Abisi daha iyi bence

1|0
    0|0
  • İzliyorum arada sırada

1|0
    0|0
  • even 4. sezonuda cnbc e izlemistim simdi türk versiyonunu izlerken hala merakla bakıyorum :D

1|0
    0|0
  • arada izlerm güzel bir dizi :)

1|0
    0|0
  • ayır evdekiler de izlemiyorlar hanımın çiftlği mi ne var onu izliyoruz sadece

1|0
    0|0
  • akşam izledim sadece sürekli öpüşüyorlardı

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...