Lale devri çocukları mıyız sahiden ?

Devir değişti zaman değişti. Zaman içinde aşk da şekilden şekle biçimden biçime girdi. Kimileri aşka inanmam dedi ağzına almadı, kimilerinin aşkı bir o kadar yalandı.

Aşkın yerini konumunu ve bugün geldiği noktayı beğenmesek de hala gerçek aşklar yaşanıyor bir yerlerde...

Peki sizin aşkınız eski radyolardan yankılanan şarkılar kadar içli,siyah-beyaz filmler kadar uzak ve eski; siyah bir mücevher kutusunda saklanan tek inciler kadar değerli ya da imkansız mı dağ başları yalnızlığı gibi ?

Aşkı hala bu kadar derin hisseden biz; lale devri çocukları mıyız sahiden ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• AŞK; yaradılsıtan bu yana varolan,çağa değişen zamana rağmen kendıne yuklenen anlamları,heyecanını,ateşini,coşkusunu kaybetmeyen,insana dair sıcak ve yogun duygularla beslenen,hiç bir kalıba sığmayan,sığdırılamayan,şartlar zaman,çağ gözetmeksızın ınsanın dudaklarına tebessumu kondurabılen tek olgu...bazen çaresizliğin ta kendısı olmakla bırlıkte bazen de varolusa sebep...

* hangı devre aıt oldugumu unutturuyor aşk..neyı ne zaman yapmam gerktıgını de, idaellerımı de,silip gecıyor kendı dısındakı tum duyguları,önünde set kabul etmıyor..Kımın nasıl yasadıgıyla ılgılenmıyorum Aşk'ı..bir kalıba sıgdırmıyorum..Öyle güçlü ki; diz çöküp önünde kayıtsız teslımıyet diyebılıyorum sadece...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aşk var elbet. Ama bence eskisi kadar çok yok gibi. Sadece aşk mı bu durumda? Tüm insani duygular aynı durumda bence.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum..Tüm insani duygularımızın değerini kaybettiğine. Teşekkür ederim

• Düşündürdüğünüz için ben teşekkür ederim.

• bu sıra biraz yalnızsın..her devrin bir güzelliği vardır.lale devrinde sevdiğimiz kızın saçını çeksek sevinirdik öyle aşk mı olurmuş ya:)

0|0
    0|0
  • yalan dostum aşk diye bişey yok..

0|0
    0|0
  • AHİR ZAMAN COCUKLARIYIZ ALLAHI TEALA YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN CUMLETEN INSALLAH:...

0|0
    0|0
  • AHİR ZAMAN COCUKLARIYIZ ALLAHI TEALA YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN CUMLETEN INSALLAH:...

0|0
    0|0
  • beeeh ne kadar şahane bir yazı bu ..

0|0
    0|0
  • Aşık olmaktan çok uzağım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim icin ask o eski radyolardan yankilanan sarkilarin ta kendileri.

Lale Devri cocugu muyum bilmiyorum ama bu caga ait olmadigim kesin.

1|0
    0|0
    • Gülümsettin :) Senin ruhunu görüyorum zaman zaman sorularda ya da cevaplarda. Sen de bizdensin. teşekkür ederim

• Buna sevindim :) Gülümsemenize...

Sizin ne kadar hissiyatli oldugunuz da sezilmeyecek,sezinlenmeyecek gibi degil dogrusu.

Sevgilerim ile...

• Detaydaki kelimelerin kombinasyonunu sevdim ama okuyunca bir duygusallığa kapılmadım.

Ne özlem, he hasret, ne öfke, ne pişmanlık, ne korku... Hiçbir şey.

Benim aşka olan inancım da hissizlikten geçiyor olmalı. Ya bir şey hissetmiyorum, gerçekten duygusallıktan arındım. Ya da çok iyi rol yapıyorum.

Sanırım ilk dediğim, ikincisinin yanında çok küçük kaldı ve ikincisinin hakkını verenlerdenim... Yani, sanırım...

0|0
    2|0
  • "2013 yılındayım" kulağıma küpe.

0|0
    0|0
  • Bu zamanda yaşanan şeyler aşk değil zatenbugün onunla yarın öbürüyle çıkmanın adına aşk diyorlar bende hala o eski aşklara özeniyorum

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimlle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...