Aranızda rap dinleyen var mı?

Aranızda rap , hiphop dinleyen var mı? Varsa kimleri dinliyorsunuz, öneriniz var mı? :)

Güncellemeler:
Bende ais ezhel , red , keişan , şanışer , aga b , tech n9ne , Sokrat st , anıl piyancı , beta , sancak ,kamufle şehinşah , alef High falan dinliyorum da kafa dengim var mı diye baktım

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• 300 500 kıroyu delirtir, baksana bu ritim ölüyü diriltir :D link

1|0
    0|0
  • ben dinlemem

0|0
    0|0
  • tarz bizde sınırsız dostum bak arka sokakda bizim elemanlar ateş yakmış koptur gidelim mi be kızım :P

0|0
    0|0
  • sagopa kajmer dinliyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Sagopa-Taladro-Allame-Kaptan...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sagopa Kajmer 7/24 dinliyorum ... En çok sevdiğim 3 parçası Kürdan Kollar, Düşünme için vaktin var , Ne Olur... Cok fena bir konuya değindin

0|0
    0|0
  • Sadece Melankolia müzik bu işi iyi yapıyor ve albümleri yok satıp konserleri full oluyor ...

0|0
    0|0
    • Ama rap , melankoli demek değildir rap müzik toplumun sorunlarını yansıtıp çözüm bulmak amacıyla ortaya çıktı ve melankolinin rape bir getirisi yok maalesef .

• Yaşama dair demedim toplumun sorunları dedim , din , siyaset , ırkçılık ve daha bir sürü sorun rap bunu yapmalı , hatta Sansar Salvonun bir sözü var, "melankolik olcaksan yazcak konu çok ama duygusal olmaya gerek yok "Yani rapte duygusallığın yeri yok

• din siyaset ırkçılık demişsin bu 3 konuyla ilgili 5'er adet şarkısını bulabilirim sana =) ya da sözlerinden yazabilirim farketmez.. melankolia müzik bunu yapıyor zaten canım ;) senın dınlediklerinede saygım var onlar yapmıyor demıyorum ...ama kaliteli olarak sago daha ağır basıyor

• Sagopa K. Seni Hit herif!

0|0
    0|0
  • Iyy hiç sevmem rapi ya off. ıyy.

0|0
    0|0
  • Bana bas agrisindan baska bir etkisi olmuyor

0|0
    0|0
  • vale mc karakule sagopa ceza ayben

mc suikast

0|0