Birşey çizin gerçek olacak deseler ne çizerdin ?

birşey çizin gerçek olacak deseler ne çizerdin ? en çok olmasını istediğin şeyi mi yoksa pişmanlığını mı ?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Şırıl şırıl akan nehrin solunda bir ağaç yaşıyor..Üzerinde sonbahar yaprakları..Sağ tarafında çalılar..

Çalıların arkasına bacasından duman tüten bir ev..Küçük ama mutluluk dolu bir ev..

İleride görünen dağların karla kaplı dorukları gökyüzüyle kucaklaşıyor..

Nehrin içine de birkaç taş konduruyoruz..İşte huzurun resmi..

0|1
    0|0
    • kışında güzel güzel karlar yağsın oraya ve birde uyuşuk bir köpek çizelim belki pencerede de birkaç kuş

• sabah sabah bavulumu toplayıp böyle bir yere tatile gidesim geldi :)

• bende birazdan motoruma atlayıp yükseğe çıkcam ve denizi çizcem hem temiz hava alırım dağda biraz :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Mutlu bir aile çizerdim.

1|1
    0|0
  • para olurdu

0|1
    0|0
  • Hayallerimin olduğu bir yeri çizerdim.

0|1
    0|0
  • En çok olmaısnı istedığım şeyı çizerdim.

ufak çalılılarda kondurdun mu tamamdır.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Profil resmin güzel dostum çocukluğumda bu adamı trt'den izlerdim ve büyük keyif alırdım hala çıkar arada sırada rastlarsam izlerim.Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Kocaman bir beyin.

İdrak edebilme yeteneği. Yaratılşımın sebebini, aklımdaki tüm soruların cevabını, doğru gibi görünen yanlışları anlamama sebep olacak bol kıvrımlı kocaman bir beyin. Yanında da sirke olsa hiç fena gitmez :D

0|1
    0|0
  • Şurada titanyum beyazı ile yapılmış memeden tepeler, şu ötede bira volkanları

0|1
    0|0
  • hayalimdeki kadını çizerdim ! .. yanınada senın sincabı =) belki şu çalılıklarda sarılıyor olurduk eeevet bıraz tıtanıum beyazı fena değil heh heh he

0|1
    0|0
  • Belki şurada küçük birkaç milyon dolar vardır :D

1|3
    0|0
  • Mutluğun resmini çizemem asla o yüzden hep hayal olarak kalacak

0|1
    0|0
  • belki küçük mutlu ve seksi kızlar ç,zerim, belkide yanına küçük mutlu ve lezzetli bir acılı adana çizerim, onunda yanına küçük ve mutlu 1 milyon dolar çizerim

0|1
    0|0
  • çizemem ki... sen mutluluğun resmini çizebilir misin?

0|1
    0|0
  • Kaybetmediğim ama bulamadığım birini çizerdim.Belki biraz olsun yaklaşabilirdim ona...

0|1
    0|0
  • çok güzel bir kadın çizerdim yanınada kendimi

0|1
    0|0
  • içimdeki hayalleri murluluğu sevgiyi ve bunları bana verenı

0|1
    0|0
Yükleniyor...