Küçükken sizde tabela ve reklam panoları okur muydunuz?

küçükken babam araba kullanırken , ben işyerine asılmış tabeların üzerindeki yazıları ve telefon numaralarını okurdum.Aynı şekilde kaldırımdaki reklam panolarını okurdum.Nedenini bilmezdim ama okurdum.Şuan okumam çünkü hafızayı dolduruyor unutkanlığa yol açıyor.İçinizde küçükken veya şimdi böyle davranan varmı ?

0|0
19|9

En İyi Erkek Görüşü

• bende okurdum, dolmuşla çarsıya gidip gelirken artık ezberlemiştim :D sonrasında dukkan sahiplerinin tipini merak etmiştim şu dukanın sahibi şölemidir bölemidir, işine göre kılıf uyduruyodum kafamdan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• uzun yola giderken okuyordum bazen hala ilgimi çeker değişik köy ve ilçeisimleri.. bunlardan bi kaç tanesi..

koşma pınar köyü,

yukarı mahmut köyü

yurdum insanı

0|0
    0|0
  • serviste kim önce görüp okuyacak yarışı yapardık ilkokulda :S

sonrasında mezar taşı okuma huyum vardı ama mezarlık gördüğümde o tarafa hiç bakmayarak bunu aştım (tam aşmış sayılmam kendimce önlem aldım)

0|0
    0|0
  • Hala okuyorum :((

0|0
    0|0
  • İlkokuldan kalan bir alışkanlık sanırım , ama şimdilerde hem araba kullanıp hem okumak zor oluyor ..

0|0
    0|0
  • Evet okurdum.Hatta ilkokul 1.sınıftayım bi düğmeci vardı okulun yakınlarında.Kocaman düğme yazıyodu.bende okuyamıyorum dıye üzülüyodum :) sonra ğ yi çözmüştüm :D önünden geçiyorum bazen aklıma gelır hep..:)

0|0
    0|0
  • Evet yapardım canım sıkılırdı arabada kendimle yarışırdım,orayı geçene kadar oradaki bütün tabelaları okuyacağım yoksa kaybederim diyerekten :D:D

0|0
    0|0
  • panolarıda mezar taslarınıda hala okurum :D

0|0
    0|0
  • biz annemle metroda giderken durak anonsu her yapılışında kendim bişeyler uydururdum anne böyle mi dedi diye sorardım. herkes de gülerdi bana :( o zamanlar okuma yazma bilmiyodum ama :(

1|0
    0|0
  • hala okurum... :(

0|0
    0|0
  • Hala okuyorum

0|1
    0|0
  • mezar taşlarına ayrı bir ilgim var ama

0|0
    0|0
  • bende okurdum.hatta kaldırım taşlarında çizgilere basmadan yürümeye çalışırdım.ne günlerdi :)

0|0
    0|0
  • tabıkı okurdum okumayı söktüm ben havasındaydım:)

0|0
    0|0
  • halaaa okuyorum :D

0|0
    0|0
  • hala okuyorum :-)

0|0
    0|0
  • hala okuyorum

0|0
    0|0
  • Evet, ne kadar sıkıcıymışım o zamanlar.

0|0
    0|0
  • okurum hala.

0|0
    0|0
  • okuma yama bilmiyorken arbada falan giderken anneanneme okuturdum. anneannee burda ne yazıyoo,anneannee baak şurda ne demek istyoo diye:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• evet şimdi ne kadar aptalmışım diyorum..

0|0
    0|0
  • hacı hala okuyorum

0|0
    0|0
  • benim yaşadığım yerde sadece şehir tabelaları vardı onuda babam söylemişti bende ezerlemiştim

van 300 km

erçiş 120 km

adilcevaz 100 km

ağrı 90 km yazıyordum başak tabela okumadım 15 yaşına kadar :)

0|0
    0|0
  • Okumamış olan birinin olduğuna inanabilmem çok güç...

0|0
    0|0
  • İlkokuldan önce, okuma-yazmayı bu şekilde söktüm..

0|0
    0|0
  • Ben hala okurum

0|0
    0|0
  • 11 yıldır okumaya devam ediyorum

0|0
    0|0
  • okuyordum ey gidi o günler

0|0
    0|0
Yükleniyor...