Aranızda tango yapan var mı?

Varsa hangi kursta öğrendiğinizi ve şimdi nereye devam ettiğinizi yazar mısınız?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Taksim'deki Tangoist büyük ihtimalle İstanbul'daki en iyi tango kursudur. Eğitmenleri yurtdışında tango yarışmalarında Türkiye'yi temsil ederek dereceler aldılar. Ben 6 ay kadar gitmiştim. Hatta bi ara Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ da bizimle eğitim almıştı. Doğrusunu söyleyelim tango öğrenmek yabancı dil öğrenmek gibi. Pratik yapmıyorsan unutuyorsun. Hafta sonları milongalara gidebileceksen öğren. Tango topluluğu gizli bir cemaat gibidir. Hemen hemen hepsi de çok kültürlü ve eğitimli insanlardır. Gece hayatını seviyeli insanların arasında yaşamak istiyorsan tango bire bir. Ayrıca çok güzel ve zor bir dans. Seyretmesi bile heyecanlı:)

Tangoist'in sitesi şu

link

1|0
    0|0
    • Ben de 6 ay kadar kadar Tangoist'e gittim. Çok iyi öğretiyorlar ona diyecek bir şey yok ama ben daha profesyonelce hazırlayan bir yer arıyorum açıkçası. Hani böyle yarışmalara falan hazırlayacak ya da grupta daha az kişi olacak ki hatalar daha rahat düzeltilecek. Milonga tangonun en zevkli yanlarından biri tabii. Elimden geldiğince gitmeye çalışırım ve bayağı kaliteli bir çevre edindim gittiğim yerlerden:)

• Çocukluğumdan beri hayranım o dansa. Sadece zorunlu sebeplerden dolayı erteledim şimdilik. Zamanı gelince tekrar başlamayı düşünüyorum. Bol şans:)

• Teşekkür ederim tekrar cevap için. Bu arada ismini bilmiyorum ama Tangoist'in tam karşısında başka bir yer buldum. Bu perşembe oraya başlıyorum. Genç bir grup olacakmış. İsteyenleri yarışmalar için hazırlıyorlarmış. Umarım iyi olur:)

Erkekler Ne Diyor 11

• yaklasık bir senedir contactTangodayım ben de -biraz iddialı olabilir belki ama en iyisi en kötüsü diye sınıflandırmak istemesem de, diğer yerlere bakmama bile gerek yok burasının en iyi adres oldugunu söylemem için, bu iletiyi de çok sevdigim hocalarıma minnet borcu hissetmemden dolayı yazıyorum, yeni arastıracak olanlar en azından bir ders gelip izleyebilirler karar vermeden önce

1|0
    0|0
    • Aa daha dün ismini duydum oranın. Pazar günü milonga pratik karışımı bir şeyi varmış ona gitmeyi düşünüyorum:) Umarım iyidir o da:)

• bizimkisi de bana hızlı geliyo işte diorum ya gecen sene kasımda basladım ben

o basladıgım sınıf şu an bayaa bi önde ben de 3 sınıf dustum nisanda baslayan sınıfla beraber ilerliyorum

istersen bi iki hafta deneyebilrsin bizim orda

bırakıp da ozel derse falan girmene gerek yok bence gayet de velositik gelir bizim tempo :D

• haha keşke gelebilsem de haftaiçi tuzlada kalıyorum taksim bana çok uzak, haftasonu da vakit yok umarım yazın denerim:)

• Birkaç sene önce okulda kurs açmışlardı. Gitmiştim, gerçekten eğlenceli ve zevkliydi.

İstanbul'da dans kursundan bir hoca geliyordu.

1|0
    0|0
  • kurs mu? ne kursu? doğuştan tangocuyum.

0|1
    1|0
  • Latin Dansları kursuna yazıldım aldığım faturada "seks dahil" yazıyor

0|1
    1|0
    • Diyecek bir şey yok.

• Yurdum abazan gençliğinin, yeni trend hatun kaldırma kapısı olarak gördüğü dans kurslarına, zig zag çizerek yazılmalarına atıfta bulunmuştum sadece

• Ben yapmıyorum ama yapmak isterdim, eğlenceli gibi görünüyor.Tabi artık geçti :D

0|0
    0|0
  • okulda egitimini aldim. :)

0|0
    0|0
  • Ben öğrenmek isterdim

0|0
    0|0
  • oyunlarla hiç aram yok, hep kenarda oyunu izleyen biriyim ben :(

0|0
    0|0
  • Tango değil ama süper zeybek oynarım

0|0
    0|0
  • kadıköy moda sanat evi :) tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Kadıköy bana uzak maalesef:)

• vallahı ben bu senede gitmeyi düşünyorum ama hoca yine erkekse gitmem sanki güreşiyordu benimle =))

• Seni anlıyorum. Ben de bazen bayan hocayla dans etmek zorunda kalırdım. Biraz tuhaf oluyor:)

• ben profesyonel tangocuyum kursta ders veriyorum

0|0
    0|0
    • Süpermiş. Nerelerde öğrettin? Yarışmalara falan katılıyorsun?

• benimle dans edermisin yarışmasındaydım en son

• Cidden? Tüh ben hiç izlemiyordum:) İstanbul'daysan hangi kursları önerirsin?

Kızlar Ne Diyor 6

• Yapaydım iyiydi ...

0|0
    0|0
  • Yok hiç bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Öğrenmeyi planlayan var. Olur mu :)

0|1
    0|0
  • yok bachata terscihim

0|1
    0|0
  • kursta değil bizim okulda hoca ders vermişti mezuniyette yapmıştık :)

0|0
    0|0
  • yapıyorum 6 senedir

0|1
    0|0
Yükleniyor...