Geleceğin en iyi meslekleri sizce ne olabilir ?

Geleceğin en iyi para kazandıran ya da hiç ölmeyecek meslekleri sizce ne olabilir ?

0|1
28|47

En İyi Erkek Görüşü

• Acıkcası herkes 9-6 takılmak istiyor. para da cok degil öyle

en iyi meslekler

jokey olacaksın deli para kazanırsın 10 sene takıl kralsın

pilot olacaksın belli bir süre sözlesmen var sonra kralsın

doktor olacaksın zaten doktor her türlü gecerli meslek

cagın meslegi gelecegin meslegi diye birşey yok kardeş.illa var diyorsan bana göre varsa cağın meslegi facebookda googleda calışmaktır

Türkiyede mühendisliklerin coguna deger yok

Bölüm acılıyor mesela gıda müh. kanun cıkıyor ama uygulama yok. gıda mühler ac ac geziyor. kim yapıyor ki meslegi 100 kişiden 5 i

daha sayayım mı?

Aslında cok fazla bölüm var. ve bu bölümlerin de bircok kolu var

Bankacılık bölümü ne iş yapar ? işletme mezunu olursan zaten bankaya giriosun.

Neyse uzatmayayım boş boş bölümler var işte.

ha yurtdısına mı gidicen ok herhangi bir bölümü oku yurtdısında işin garanti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• geliceğin en iyi meslekler ya da para kazandıran sözlere pek inanmıyorum insan için para ihtiyaç ama yıllarca sadece para kazanmak için gittiği işe bir süre sonra paranında önemi kalmaz az kazan ya da çok fark etmez sevdiğin huzurlu olduğun hayatı yaşa

1|0
    0|0
  • Üniversitede tercih edeceğim bölüm olan ''moleküler biyoloji ve genetik''.Maalesef ülkemizde bilime gereken değer verilmiyor fakat hastalıkların ve şetilik biyolojik arayışların artmakta olduğu yıllardayız ileriye dönük bir alan.Yurtdışında harika bir kariyer yapılabilir zaten yurtdışında iş imkanı fazlasıyla olan bir meslek.

0|1
    0|0
  • bu zamanda devlete sırtını daya da ne olursan ol bence memurluk az parada olsa garanti ve düzenli iş aklı olan memur olur

0|0
    0|0
  • kesinlikle ruhla ilgilenen bilim dalları psikoloji,psikiyatrı.yani şöyle düşün çok uzun bir zaman dilimini ele alırsak çoğu mesleği robotlar yapabilir.ama insan anlama ve yorumlama sanatı onların işi değil.

1|1
    0|0
  • bilişim teknoloji, organik gida mühendisi, uzay ilişkiler uzmanı veya mühendisi, gene de doktorlar.

hiç ölmeyecek - öğretmen, doktor, avukat, hakim, sporcu,

bir örnek daha - fahişe, en eski mesleklerden biri.

1|0
    0|1
  • sağlık sektörü

0|1
    0|0
  • Benim mesleğimm, Gastronomi oku sen, hem çok eğlenceli hem de bol paralı.. İnsan yaşadıkça gastronomi ölmez :)

0|0
    0|0
  • Dünyada:

-Turizmci

- Fizikçi

-Petrol Mühendisi

-Psikolog

-Antopolog

Türkiyede

-Polis

-Belediye Çalışanı

-Herhangi bir şirket sahibi olmak

0|0
    0|0
  • kesinlikl bilişim geleceğimizin mesleği teknoloji çağında yaşıyoruz hani asla ölmez ve baya bir para kazandırır :) eşittir benim mesleğim :)

0|0
    0|0
  • Mühendislik ve psikolog.

0|1
    0|0
  • Bence tenis,yüzme,atletizm gibi spor dalları takım sporları olarakta hentbol

0|0
    0|0
  • beton.Yani inşaat

0|0
    0|0
  • Kaldırım mühendisliği :D

1|0
    0|0
  • lojistik ve uluslararası ticaret

0|0
    0|0
  • Sağlık sektöründen vazgeçmiceksin. Benim gibi :)

0|1
    0|1
  • Tartışmasız ; genetik mühendisliği.

Bilim ilerliyor ve bundan yüz sene sonra belki de doğacak çocuklarını katalogtan seçecek insanoğlu.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle psikolog, psikiyatrist. Doktorluk zaten. Oyle bir duzen var ki muhtaciz her gun daha da fazla oluyoruz

0|0
    0|0
  • avukatlıkta iş varmıdır sizce ?

0|0
    0|0
    • açık bulunan şehirlerde çok kazanıyorlar. bir şehire yerleşmeden önce iyi araştırmak lazım.

• tabikide

muhendis

doktor

avokat

bunlarin kazandigi parayi hiv bir meslek kazanamaz bence

0|0
    0|0
  • sağlık ve pdr

0|0
    0|0
  • Veteriner Hekimliği

Öğretmenlik

0|0
    0|0
  • Saglik tabikii

0|1
    0|0
  • psikoloji:))

0|0
    0|1
  • sağlık alanı kesinlikle:)))

0|0
    0|0
  • Benimki çok güzel birkere , hede hödö .

0|0
    0|0
  • benımki iyi gibi duruyor fghjkl

0|0
    0|0
  • iş güvenliği diye bir meslek çıkmış şimdi o çok revaçta

0|0
    0|0
  • hemşirelik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• "...en iyi para kazandıran..." demişsin.

Hangi mesleğin ne kadar kazandıracağını belirleyen o kadar çok faktör var ki! 17 Ağustos depreminden önce inşaat çizimcileri kafalarını kaşıyacak vakit bulamıyorlardı; kapıdan müşteri kovuyorlardı. Depremle beraber yönetmeliğin değişmesi, işleri durma noktasına getirdi. Bizim ilçe de ki çizimcilerin %85'i işi bıraktı...

"... hiç ölmeyecek meslekleri..." demişsin.

Bu ülkede (ya da dünyada) bir yılda bir sektör batıp yeni bir sektör çıkabiliyor. İnsanlar bir ay sonrasını tahmin edemiyor. Ve sen geleceğin mesleklerini mi öğrenmek istiyorsun?

Sana en ciddi cevabı vereyim o zaman: en iyi meslek, en sevdiğin meslektir!

1|0
    0|1
  • Galaksiler arası ilişkiler uzmanı

Uzay çöpcüsü

Uzay taksicisi... bunlar geleceğin meslekleri :)

Saglik ve gida sektorleri de ölmez. Nano teknoloji daha yeni doğuyor. Yazilim ölmez.

0|1
    0|0
  • Bu ülkenin hali böyle giderse, erkekler için p**evenklik, kadınlar için fahişelik, en iyi meslek olacak, çünkü başka geçim kaynağı kalmayacak memlekette. (Bay ve Bayan arkadaşlar lütfen yanlış anlamasın cevabımı, daha çok siyasi bir iğneleme olarak cevapladım)

1|0
    0|0
  • bilişim ve teknoloji ile ilgili tüm branşlar.

-yazılım mühendisliği

-elektronik pazarlama

-veri analistliği

0|1
    0|0
  • ezıkler. fakır ınsanlar ... en ıyı para kazanan meslekler demıs hemsırelık dıyen var muhendıs dıyen var ıkı kurus lan maasları. gemıKAPTANIYIM MEZUN OLUNCA 7 BIN LIRA ILE BASLADIM PILOTLUK VE gemı kaptanlıgı ve gemı muhendıslıgı uzerıne tanımam

0|0
    0|0
  • sağlık sektörü

0|0
    0|0
  • TIP, Mühendislik. Her iki meslekte de hatta diğer mesleklerde de para miktarı sizinle alakalı.

0|0
    0|0
  • psıkolog ve dıyetısyenlık:) cunku

gunumuzde obezıte artmakta ve ınsanların ruh saglıgı devamlı bozulmaktadır:)

0|0
    0|0
  • pılotluk ve gemı kaptanlıgı her ay maas oldugu gıbı kasaya kalıyo valla

0|0
    0|0
  • bilişim

0|0
    0|0
  • kuaförler Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • plc ve benzeriprogram yazılımı..adam bir makineye plc yi yazıyor 10 bin i atıyor cebe sadece bir kaç gününü alıyor..tutuyorum bu meslegi ama bizden yaş geçti

0|0
    0|0
  • Elektrik-Elektronik,Bilişim,Sağlık sektörü bunlar bitmiyecek ve çok para olan meslekler

0|0
    0|0
  • Politika, Nano Teknooji Müh. , Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Genetik bilimi, Kentleşme bilimi ve şehir planlaması, Tıp

0|0
    0|0
  • Tabutcu :D

1|0
    0|0
  • fırıncılık. iflas etmesi az ihtimal.

0|0
    0|0
  • Bilişim sektörü.

Moda / tekstil sektörü.

Gıda sektörü.

Al sana aç kalmayacağın 3 meslek...

0|0
    0|0
  • tabiki yazılım

0|0
    0|0
  • sağlık ve inşaat

0|0
    0|0
  • teknoloji kaçakçılığı.

Geleceğimizin yegane mesleği

0|0
    0|0
  • lan bıktım bu sorudan artık. nanomekatronik işine gelirse

0|0
    0|0
  • İnsan kaynakları

Psikoloji

Sosyoloji

Stilistlik :-):-):-)

0|0
    0|0
  • Müğhendislik bence halada öyle.

0|0
    0|0
  • Kuaförlükte para var.Bitecek gibi değil.

0|0
    0|0
  • Jikololuk bakın kafa yapmıyorum piyasa azgın karı, kızlarla dolu parası olan kendine erkek alıyor;

0|0
    0|0
  • ULUSLAR ARASI TİCARET.

0|0
    0|0
  • senin aklında ki meslek nedir?

0|0
    0|0
  • doğal beslenme kaynakları üreticisi...

0|0
    0|0
  • Her Türlü Bilgisayar. Teknolojisi. pc mühendisligi

0|0
    0|0
  • bilgisayar mühendisliği

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16
Yükleniyor...