Kadınlar Kurtlar Vadisi'ni neden sevmiyor?

Erkekler kadının baskısına yenilip perşenbe akşamı kumandayı teslım ediyormusunuz¿ (:

Güncellemeler:
Baslikda yer alan soru isareti ters olarak aciklamadaki gibi girilmistir admin deyistirmis ama bu kabul edilemez bir durum umarim bidaha deyistirilmez

0|0
19|26

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu Kadının ilgi alanına girmiyor. Ondan :)

Ben kurtlar vadisinin Pusu olmadan önceki halini izledim. Hemde ne heyecan yaşardım..

Pusu beni hiç çekmedi. Artık izlemiyorum..

Ama evdekiler baştan aşağı seyrediyor. Annemde dahil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• valla bir bahaneyle kanalı yine değiştirmeye çalışıyorum :D

0|1
    0|0
  • Oyunculuk berbat izlediğimde komedi filmi gibi izliyorum:) O konuyu daha iyi işleyebilirlerdi.Millet fantastik diziler yapıyor bizimkiler olanı canlandıramıyor.

0|3
    0|2
  • Genelleme yapma ben küçğklğümden beri izlyrm ve hayranıyımda yanı ..

çevremdeki olumsuz eleştirelere ragmen

0|3
    1|1
  • Çünkü hep erkeklere hitap ediyor o dizi. Biz kadınlar duygusal aşk,aile dizilerinden hoşlanıyoruz cinsimiz gereği. O dizi ise hep öfke,silahlar falan filan. sıkıyor bizi

0|1
    0|0
  • 10 senedir var 1 bölüm bile izlemedim :D

0|4
    0|1
  • soran arkadaş admin değiştirebilir ve bu kabul edilebilir bir durum. Çünkü imla kurallarına uygun olmayan tüm yazılar bu şekilde düzeltiliyor.

0|0
    0|0
    • Ben gecen hafta geldim sosyal aglarda bu isareti kullaniyorum imla hatasi duzeltile bilir ama soru isareti gecen yil programlarda deyisti sadece klavyede ayni benim kullandigim isareti sadece ben kullaniyorum bes yildir isaret isarettir ona itirazim

• sen bilirsin valla ben uyarımı yaptım sadece boşu boşuna büyütülecek bir durum değil bu.

• Ben biraz cinsim (: tsk ederim

• Bnece izlemese bile saygı duymalı kızlar ;)

0|2
    0|1
  • Yok öyle birşey, ilk kendim oturur beklerim mesaj atan olursa cevap dahi vermem bitene kadar herşeyle ilgim kesiliyor sanki

0|1
    0|0
  • Bizim evde tek erkek babam oda izlemıyor.

kumanda hep kadın hakimiyetınde.

0|2
    0|1
  • bıktım artık on yıldr

0|2
    0|2
  • Annem çok fena bağımlı babam izlemez pek ben de öyle biraz bakarım sıkılır odama çekilirim.Perşembe günü kumanda hakimi annemdir :)

0|0
    0|0
  • bi bitmedi 10 senedir nedir yaa

0|1
    0|1
  • Bilmiyorum pek sevmedim ama seneler önce elifin ölümünde çok ağlamıştım

0|0
    0|0
  • kadınlara hitab etmeyen bir dizi soru mu bu :)

ama şahsen ben izlerdim kocam izliyorsa kurtlar vazdisini de napalım bir gün dayan kızım diyerekten katlanırdım saygı duymak lazım :)

0|0
    0|0
  • ben seviyorum ciddi anlamda kurt kapanı da sağır oda da izlerdim.tarih,politika hep hoşuma gitmiştir.

0|0
    0|0
  • ben ortaokuldayken bağımlısıydım sıktı artık hiç güzel değil

0|0
    0|0
  • O kadar sertim o kadar erkek gibi kız diyolar ama şu lanet olasıcayı bir sevemedim :D

0|0
    0|0
  • Tövbe de haşa ! Yok öyle birşey. Ben bayılırım. Her Perşembe giyerim siyah elbiselerimi büyük bir saygıyla izlerim. :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• kadınların yapısı farklı nasıl cocuklar cızgı fılm severse kadınlarda daha cok romantık komedı turu severler bız erkekler daha meraklıyız mafya savas turu seylere

0|1
    0|0
  • Filmde Aşk yok Aldatmak yok ihanet yok dedikodu yok normal değil mi :D

0|4
    0|0
  • genel olarak vurdulu kırmalı filimleri izlemeyi sevmezler

0|1
    0|0
  • İrrite oluyorlardır. :)

0|2
    0|1
  • aptal mankenlerden bozma oyuncuların oynadıgı hepsı aynı konuyu ısleyen salak ılıskılerı konu alan dızıler varken neden ızlesınlerkı. ben yıllardır turk dızısı ızlemeyı bıraktım 1 kadın 1 erkek harıc. kurtlar vadısı ılgımızı cekmıyor dıyen kızların ızledıgı salak ılıskılerı konu alan hersen bı yenısı baslayan aynı dızılerı ızleyen kızlara da sormak lazım once ızledıgın sacma dızılere bak derler adama. alayına karsıyım . acarım dızımag ı yoluma bakarım ... aptal turk dızılerı

0|0
    0|0
  • bende izlemiyom artık geçen sene izliyodum mesela :)

0|1
    0|1
  • ilgiyi çekmez çünkü orda aşk ihanet ihtiras behlül bihter vs yok orda birbirinin arkasından iş çevirenler genelde ölür

0|1
    0|0
  • Gereksiz bir dizi tarafli bir dizi zararli bir dizi ayrca izleyen v ornek alanlar ulkede nufus yogunlugu yapanlar arasnda diyorum

0|1
    0|1
  • genellemen doğru ise kadınlar erkeklerden daha akıllı olabilir.

10 yıl * günde ortalama üç saat= neredeyse boşa harcanmış bir ömür

0|0
    0|1
  • kurtlar vadisi sitcom tadnda artık nerde o süleyman çakır geçen cahiti izledim nette heralde çakırın ölmesi mucize yani

0|0
    0|1
  • asıl sevenlerde bir gariplik var..

0|1
    0|1
  • Çünkü Necati Şaşmaz bir Kıvanç Tatlıtuğ değil.

0|2
    0|0
  • kadınlar barıştan yana :)

0|0
    0|1
  • 1 erkek olarak izlemedimki hayatımda 1 kız izlesin ..hayatımda gördüğüm...en berbat 1 türk serüveni..resmen...küçüklere kötü örnek başka hiç 1 şey..cüneyt arkının öldürdüğü figüranlardan 5 kat daha adam ölmüştür öl öl bitmiyor...dizi..pess

0|0
    0|2
  • dizideki oyuncular da anasını sette yaşlandı yavv nedir yat kurtlar vadisi kalk kurtlar vadisi

0|1
    0|1
  • KAÇAK dizisi varken o ne gerek

0|0
    0|0
  • Bu sıradan bir dizi değil anlattıklarında gerçekler var mesajlar var

0|1
    0|0
  • Bende izlemedim hiç.Gereksiz

0|1
    0|1
  • kvp dahil dizi izlemiyorum

0|1
    0|0
  • kadınları bırakşu ankurtlar vadisi izleyen erkek varsa amuda kalkıp balkondan asagı takla atsın

0|0
    0|0
  • saçma olduğundandır dizi 10 yılda ne yapacağını şaşırıp iyice saçmaladı

0|1
    0|1
  • Oldum olası ben de sevmem. Bakim bir erkek miyim...

Ahaha hala duruyor lan.

0|1
    0|2
  • Ben bile sevmiyorum kızlar nasıl sevsin

0|0
    0|0
  • Pek sevilecek dizi değil ama seven seviyor gene :)

0|0
    0|0
  • türkiye böle dizi gelmez daha

0|2
    0|1
  • Eskiden dizi mi vardı. Bu anlayışla hareket ediyorum ben :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...