Makale nasıl yazılır bilen var mı:S

yazmak için neler yapabilirm :S nelerden yararlana bilirm

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• link bunu güzelce oku bu işin uzmanı olursun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sağlam bir konu bul o konuda hakkında piyasada yazılmış ne kadar kaynak varsa mümkün oludğunca hepsini oku ve alına yaz. Arından konu hakkında bir şeyler yaz. Giriş gelişme ve sonuç olarak. Gelişme kısmında sağlamv e tutarlı örnekler ver. Makaleyi öyle iyi yaz öyle iyi yaz ki daha önce okuduğun kaynaklarda bulunmayan bilgiler olsun. Yani kimsenin bilmedipi yep yeni bilgiler üzerine yaz. Milletin zaten bildiği şeyler hakkında yazmaya kalkarsan kimse makaleni iplemez. Bu arada konu hakkınd artaya koyduğun yeni şeyleri sağlam ispatlar ve örneklerle temellendirmeyi sakın unutma.

NOT: Nikin çok gıcık. :)

0|0
    0|0
    • zihin gücü hakkında nerde ne bulabilirm ki :S psikolojide

• Bir kere internetten sana direkt fayda dokunmaz. Zaten internette faydalı hiç bir şey bulamazsın. Sana yazılı kaynak lazım ama kütüphane kütüphane dolaşmak uzun iş. Yine en iyisi konuyla ilgili kitapların başlıklarını internetten öğrenip ona göre araştırmak ya da internetten spariş vermek.Senin konu ilgiimi çekti sana yardımcı olmak isterim seni ekliyorum kabul et gitsin.

• önce m sonra a sonra k harfi sonra l ondan sonrada e yi kodunmu tamamdır.

Not: Gelsin eksiler yandan yandan

0|1
    0|0
  • konu önemli, dil ve anlatım önemli...

makale içinde sürekli aynı şeyden bahsetmek okuyucuyu sıkar.

dil ve anlatımın hatasız olmalı, akıcı olmalı ki bunun için de bol bol roman, makale, deneme okumalınız.

0|0
    0|0
  • makalenin tanımına bakman yeterli zor bişey değil yazmak. konu ne ?

0|0
    0|0
  • bir tezi savunabilirsin herşey hakkında yazabilirsin ..

örneğin insan beynini okuyabilecek teknolojiler üzerinde çalışıyor

ve bu teknolojiler insanlık adına kötü sonuçlar doğrucağı söyleniyor .

sende bunun aksini savunabiilirsin kanıtlarla tabiki bilimsel araştırmalarla

veya örneklerle o tezin doğru olmadığını açıklayabilirsin

0|0
    0|0
  • MAKALE

yazdım

1|0
    0|0
  • alfabeyi çok iyi bilmem lazım mümkünse ezberle 'm' harfi ilk sırada olacak 'a' harfi ikinci sırada ve bu harfi unutma bir yerde daha olacak 3. harf ise 'k' harfidir 4. harf 'a' harfi evet işte burda ve alfabenin sonlarında ki harflerden 'L' harfi 5. sırada olacak büyük yazdım çünkü ı ile karıştırmayasın diye son harf ise 'e' harfi bu dediklerimi yaparsan istediğine ulaşırsın... kib

0|0
    0|0
  • öncelikle bir konu belirleyeceksin. o konu hakkında savunacağın bir görüş belirleyeceksin. makalede de savunmak istediğin görüşü, detaylı olarak, savunma argümanlarını öne sürerek destekleyeceksin.

0|1
    0|0
  • google amcaya sanış. senin konunla ilgili hangi makaleler yazılmış kontrol et.

0|0
    0|0
  • İngilizceniz yeterli mi?

0|0
    0|0
  • Benden faydalanabilirsin:)

0|0
    0|0
  • Kalem kullanabilirsin .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Makalenizi hangi konuda yazacaksaniz o konuda büyük bir bilgi sahibi olmanız gerekir.

Makaleler bilimsel yazılardır. Yazdığınız her şey kanıtlanabilir nitelikte olmalıdır.

Kendi düşüncelerinize yer vermemeniz gerekir.

Bir görüşü savunmak değil bir konu hakkında bilgi vermek için yazılır.

0|0
    0|0
  • Ne tarz bir makale olacagina bagli. Tarzi biliyorsan konu desek daha iyi olur googla yaz binlerce ornek cikar karsina. Ben sen siz biz gibi seyler kullanmadan. 3.sahis seklinde kaleme almalisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...