Fetih 1453 filmi size göre izlenmesi gereken bir film mi?

Fetih 1453 filmi size göre izlenmesi gereken bir film mi?

Oscar ödülü verilebilecek kadar güzel yapılmışmı fragmanlarını izleyen arkadaşlarda lütfen cevaplarınızı esirgemeyiniz

Güncellemeler:
puan verebilirseniz sevinirim arkadaslar bu soru icin

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• 17 milyon dolar harcanılarak yapılan özel efektler çok kötü bu bütçeye göre. Yani o paranın nereye gittiğini anlamak zor değil gerçekten..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Geçen gittik ama Allahtan yer yoktu .. sevinmedim değil :))

0|0
    0|0
  • İzlemedim henüz ama gidiceğim.

0|0
    0|0
  • Henüz gitmedim, yarın gitmeyi düşünüyorum bende.

1|0
    0|0
  • izlenmesi gerekir

0|0
    0|0
  • Daha gidemedim

0|0
    0|0
  • ızledım çok guzeldı .yabancı fılm ızlıyor gıbı hıssettım :)

0|0
    0|0
    • ;D yani okadar iyi yapmislar ben daha gitmedim ama gidenler yarisinda sikildiklarini soylediler gitmekten vazgectim

• herkese gore degısıyor ıste bence guzeldı sıkılmadım ;)

• Ben çok beğendim eksiklikler olabilir tabii ama genel anlamda en iyisiydi.Oscar ödüllük olur mu orası tartışılır da Altın portakal alır :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

Filme çok para harcanmış,emek verilmiş. Ama çok fazla hatalar yapılmış.

Mehter marşı unutulmuş ve Ulubatlı Hasan, Fatih'ten daha fazla öne çıkarılmış.

Yine de izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • verdigin cevap icin tesekkur ederim eksiklikleri yakalamana bayildim :D

• ben ızledım montajı harıç cok begendım ozellıkle fsm nin ıstanbulu ne zorluklarla aldıgını nasıl pes ettıgını ve yenıden nasıl hırslandıgını gormek cok guzeldı

0|0
    0|0
    • bazilari sikildigini soyluyorlar bunun sebebi nedir sence

• wayy zamaninda benim espirimdi buu ;)

• esprını çalmıs gıbı oldum:)

• Yarın gitcem yarın cevap yazarım :)

0|0
    0|0
  • türk sineması açısından dönüm noktası bence

0|0
    0|0
    • adamlar zamaninda bu karasimsek dizisini ceken unlu aktor ile kac sene oncesi 128 ulkeye yaymislar cankurtaran filmini simdi ise kac sene sonra bu film bir cigir acacak konuma geldigini soyliyebilirmiyiz yani butun ulkere dagilsinmi sence

• yakın dönem filmlerine bakarsan bence bu türkiye adına gurur duyulacak bir film.Film bir çok yönden geri kalınmışlığa inat çekilmiş bir yapım.Filmdeki sahneler dünyaca sevilen ve izlenen pekçok dizi ve filmlerdeki efektlerle kıyaslanabilir nitelikte.mesela yüzüklerin efendisi,300 spartalı,Harry Potter, Spartacus.Hepsi tadından yenmeyen seçmeler.bence bizim filmimizinde bunlardan eksik kalır bir yanı yok

Erkekler Ne Diyor 9

• İzlenmesi gereken bir film fakat ben beğenmedim. Yaklaşık 2,5 saat süren bir film fakat o süre de yeterli değil. Bir dizi yapılsa ancak o zaman her ayrıntı anlatılabilir. Bence çok basite indirgemek zorunda kalmışlar.

0|0
    0|0
  • Özel efektlerine biraz daha çalışılabilirdi yani..

Genelde toplu bi savaş yok bi kısmında gladyatör filmi gibi ulubatlıyla bi şovalyenin kapışması falan var ama koskoca istanbul fethinde mehteran takımı yok..

Tarih beklemeden gidersen gerçekten sınırlarımızı aşan bi film ama tarih beklemeden gidersen savaş filmi olarak güzel..

0|0
    0|0
  • tarihe ilgi duyan insanın sevmemesi mümkün değil.1.5 yıl aradan sonra beni sinema salonlarına götürmüş filmdir.pişman da olmadım.

0|0
    0|0
  • Alsa alsa altın portakal alır o film ama kötüde değil tabi.

0|0
    0|0
  • İzlense de olur, izlenmese de... (tabii nete düşünce indirip izlemekten bahsediyorum)

0|0
    2|0
  • bence film çok eksik çekilmiş

0|0
    0|0
  • izlemedim ama öneriyorlar :D

0|0
    0|0
  • ızledım gayet guzeldı

0|0
    0|0
  • kimi begenmiş kimi begenmemiş ama begenenler fazla