Cemal Süreya seni görse o şiirleri sana yazardı.

Bilmiyorum, ama ne zaman onu görsem, ne zaman sesini duysam aklıma hep böyle gelir. Cemal Süreya onu görseydi eğer o şiirleri ona yazardı diye. Ne zaman görsem onu hep bir Cemal Süreya şiiri gelir aklımın ucuna. Söyleyemediğim o kadar çok şiir vardı oysa ki...

Sadece içimi dökmek istedim, soru falan yok...

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• en güzel aşklar karşılıksız olanlarıdır bende acı çektim bende şiirler yazdım yazdığım şiirlerin yırtılıp yüzüme atılmasının nasıl bişey olduğunu bir çekenler bilir... sana tavsiyede bulunamam bişey diyemem sen bişey denecek durumda değilsin söylenecek olanları anlayaak kadar akıl bile koymamıştır o aklında...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Onun Cemal Süreya'sı da sen ol

0|0
    0|0
    • İsteseydi eğer olacaktımda zaten. İstemedi ! Hani kapının altında ışık vururya öyleydi işte. Kapı kapalıydı, içerdeydi biliyorumdum. Sonra ışığı kapadı ve gitti.

• aynaya bakıncada bana yazardı diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Simdi bu siirselligi gidiyorsun ve hosuna gitme esigini asan butun kizlara kullaniyorsun. Onun disinda bu kkizi simdilik bosver cok anlam yuklemissin reddeder seni

0|0
    0|0
    • Yaptığım en büyük hatada oydu zaten. Çok anlam yükledik. Hoşuma gitme eşiğinde olan birine yapamıyorum işte yürekte başka biri olunca.

• Sen ona şiirler yazarken, o, kendisine Chanel çanta hediye eden çocukla birlikte. O yüzden çok takılma böyle şeylere.

Git. İş işten geçmeden git.

Çok geç olmadan vakit.

Günahıma girmeden, katilim olmadan git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...