Ptt den kartpostal nasıl yollanır?

Ptt den arkadaşıma doğumgünü için kartpostal yollayacağım ama daha önce hiç pttden işlem yapmadım.Oraya gidip ne yapmam gerekiyor

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yuh arkadaş ya mektup göndermesini bilmeyen bir nesil geliyor oha ya :D

0|0
    0|0
    • Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp derler :D Ayrıca kartpostal bile satılmıyor artık doğru düzgün nasıl bilelim göndermeyi.

• Kırtasiyelerdekiler çok kötü ama ben daha özel birşeyler arıyordum ama buldum aradığımı :) Bayağı dolaştım ama eski bir kitapçıda süper kartpostallar buldum :)

• vay be hell olsun sna adamın dibisin bee bak isteyince oluyormus dimi :D

Erkekler Ne Diyor 5

• İster kırtasiyeden kendin al istersen ptt işyerinden üzerine notunu yaz alıcı adı adresi falan bu kadar yani ptt de çalışıyorum

0|0
    0|0
  • bende 2 yıldır görüşmediğim karşılıksız sevdiğim kızın yurduna mektup gönderdim.sana yardımcı olabilirim.güzel fikirler verebilirim.beni arkadaş olarak ekle özelden konuşalım.sonra çıakrtırsın arkadaşlarından

0|0
    0|0
    • Fikir filan istemiyorum ya :D Kartpostallarımı aldım nasıl yollayacağım ? Yani ptt ye gidince pulu filan nasıl ayarlayacağım?

• niye ekliyim

• sohbet etmek için:)

• Nasıl gönderiliyor bir yardımcı olur musun :D

0|0
    0|0
  • Girişten sağdan ikinci oda.

0|0
    0|0
  • Oraya gidince anlatırlar merak etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arkdaşım bir kere benden rica etti

birine mektup yollamamı onun yerine ben götürdüm

pttye sonra ordaki adam bu devirde mektup kaldımı felan dedi sonra müşterilerden biri en son

askerde aldım dedi, askerlere gönderlir herhalde nostajik felan dediler

rezil olmuştum yaa :D bidaha gitmrm mektupmuş kartpostalmış işim olmaz

:)

0|0
    0|0
    • Ama soru bu değildi.Nasıl yolladın mektubu? Dİrek görevlinin yanına mı gidiyorsun?Sanırım bir aletten numaramı ne alınıyormuş :/

• ptt te şubesinin büyüklüğüne bağlı

küçük bir yerse direk git söyle

yoksa zaten o tü yerlerde işlemler numara alıyorsun

sıran gelince ilgili bölümü sor görevliye

yönlendirir illaki

Yükleniyor...