Aşık olduğunuzda Rock mı Metal mi sizi mutlu eder? Anket

Sorum açık ve net, tercihiniz nedir? Bide neden Rock ya da Metal? Arasındaki ince farkı bilerek cevaplayın, bu ikisi aynı müzik türü gibi gözüksede aynı değil.

• Rock
    50% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver
  • Metal
    50% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• ben C hiç biri demek istiyorum. aşık oldugumda rock, metal kafamı çok şişiriyor. hep bir isyan havası. aslında rock severim. dinlemekten zevk alırım fakat genel olarak sürekli huzurla dinlediğim tek tür, klasik müziktir.

0|1
    0|0
  • rock mutlu eder. metal daha çok böyle duygulandırır. kekremsi bir tat yapar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Metal (Heavy Metal) öfkenin doğurduğu müzik olduğu için genelde öyle kafamda kelebekler uçuşurken dinlemem.

Rock biraz daha duygusal ögeler barındırıyor. Aşıkken (ki aşık olmam sadece hoşlanırım) rock dinlerim.

0|1
    0|0
  • rock müziği sevmiyorum. metal, müzik bile değil.

0|0
    0|2
    • Acaba diyorum bu adam hayatında hiç "Müzik" dinledi mi :D

• insanların sonsuz egolarını sıvazlamak için uydurulmuş gürültüden başka bir şey değil. bunu dinleyeceğinize çıkın sokağa avazınız çıktığı kadar küfredin hayata.

• 0|0
    0|0
  • soy metal olan (altın) beni çok mutlu eder. çeyrek altın bimde 130 tl

0|0
    0|3
  • rock la şk arasındayada metal müzik le aşk arasında nasıl bir boaglantı var acaba. ne tür lanet bir beyin bu ikisi arasında bir baglantı kurabilir. Bunlar taban tabana aşk la zıt. senin dedigin aşk degil. seks ve şehvet.

0|0
    0|0
  • azer babaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...