Aramızda müzisyenler,ses eğitimiyle ilgilenen arkadaşlar var mı bakalım?

evet arkadaşlar aramızda müzisyenler falan var mı bakalım?ben opera eğitimine gidiyorum bir de piano ve gitar çalıyorum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• 4 yıl Batı Keman dersi aldım. Gİtar,Bağlama,Klasik Kemençe,Kabak Kemane,YanFlüt ve Piyano çalıyorum. Hayattaki en büyük hayalim Allah bir gün hayırı bir eş ve dünyalar güzeli bir kız evlat nasip ederse ona bir müzik odası yapmak kendini hangi enstrmanda mutlu hissederse birine eli değsin hayatını ruhunu dünyaya bakış açısını değiştirir meleğim bütün çabam bunun için

0|0
    0|0
    • inşallah bu hayalin gerçekleşir dua edicem senin için sen de benim için et :D benim hayalimde dünya çapında bir şarkıcı olmak hem sesimi müziğimi hem de güzelliğimi sahnemi ortaya koymaya çalışıcam umarım başarılı olurum ama herşeyimi planladım şimdiden :D bişey sorabilir miyim bunun haricinde? opera hocam sesimin kontralto oldugunu söyledi bu iyi midir?

• allah senden razı olsun baya motive ettin beni allah bütün dileklerini gerçekleştirsin inşallah

• seninde inşallah

• bende arada söylerim

0|0
    0|0
    • peki ses terimleri hakkında bilgin var mı bişey sormam gerek

• bari başka bişey sorayım sana :D ben şimdi oldugum şehirde baya tutulan birisine opera eğitimine gidiyorum sesim dediğim gibi kontralto yani alto en kalın kadın sesi kontralto da biraz daha kalın mesela rihanna,adele,amy winehouse gibi sanatçılar kontralto.ben böyle 2-3 sene ara vermeden gitmeyi planlıyorum oraya sence sesim iyi olur mu şuan aşırı güzel bir sesim yok daha yeni başladım eğitime bazı arkadaslar sesin güzel diyor ama çok da iyi değil hani bir beyonce değilim :D

• ben hiç eğitim almadım. ama kulağımı iyi geliştirdim.

kalın ses her zaman ciğer ister bana sorarsan

• 18 yıldır gitar çalıyorum

0|0
    0|0
    • bişey sorabilir miyim? sesim kontraltoymuş bu iyi bişey mi?

• Hatırladığım kadarıyla en kalın kadın sesi emek ama iyi mi kötü mü bilemiyorum biz klasik müzik ile ilgilenmiyoruz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...