Bana ne yapmaya calisiyo bu :'(( çok kötüyüm

En son sabah 12de konustuk sonra ben aksam 8 gibi napiyosun dedim . Oturuyorum sen napiyosun dedi . Bende "aynen de hani anlaşmistik faceye resim atmak yoktu bakıyorum atmışsın "yazdım. Oda "tamam silicem " yazdi . " sildin mi " dedim . " ha silicem " yazdı . Sonra "neyi bekliyosun " dedim ama 2 saattir cevap yok . Facede online hatta resmi bile kaldirmis ama mesajima 2 saattir cevap yok . Sizce neden böyle yapıyo bu ?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• araya bir soğukluk girmiş kıracak bişey yaptın mı ?

1|0
    0|0
    • Canim valla hiç birşey yapmadim :'( inan hersey durduk yere oldu birden . Şimdide mesaj atti bana " sevgilim ben uyuyorum , seni herseyden ama herseyden cok seviyorum, iyi geceler " bunu yazdı

• Çok ilgiden şımarmış bence ve özellikle face de hareketlerine dikkat et eklediklerine felan soğukluktan kırılmadan daha çok şımarma sıkılma var gibi bu da benim görüşüm...

• Olabilir . Ama bana en son " uyuyorum ben sevgilim, seni herseyden cok daha fazla seviyorum iyi geceler " yazdi . Bunu yazmasaydi soğukluk diycektim ama belkide dediginiz gibi fazla ilgi onu simartmis

Erkekler Ne Diyor 14

• seni sinir etmeye ya da kıskandırmaya çalışıyor diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Belkide sinir etmeye çalışıyodur dediginiz gibi ama durduk yere bir insan neden böyle birşey yapsın ki

• bişey yapmışsın demekki :D durduk yere niye yapsın

• Yani bu sabah saat 12 de konuştuk . Aksama kadar konuşmadık saat 7 de ben mesaj attım napiyosun diye :) bu yüzden midir diycem ama ne alaka :))

• Site yönetimi zaman bazında yaş sınırlaması yerine zeka yaşı olarak bir sınır koysa ya siteye.

1|0
    0|0
  • dedi naber dedim iyidir

dedi eee dedi dedim nee dedim iyidir

dedim ne dedin dedi ne dedi

kim dedim dedi kim ne dedi dedi

0|0
    0|0
  • üstüne fazla gitme

0|0
    0|0
  • araya soğukluk girmiş

0|0
    0|0
  • ne güzel ilşkileriniz var lan :D

0|0
    0|0
  • Bence sanal ortam yüzünden aranızdaki ilişkiyi sınırlandırmayın, bırak istediği gibi fotoğrafları atsın. Sende faceine gir ve bütün kızlara engeli at okey.

0|0
    0|0
  • dur bir sakin ol...

0|0
    0|0
  • su anda baskasi ile konusuyor

0|0
    0|0
  • bu derken..:) bunların türüne has bişiy olabilir..:)

0|0
    0|0
  • cok sıkıyosun bu ne ya kacıyo kafa dınlıyo suanda

0|0
    0|0
  • yanı senı sevmesı kotu mu

0|0
    0|0
  • Ergenler sizi.

0|0
    0|0
  • kendisine sor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayşenur aktivite yap biraz aktivite :)) tek derdin buysa kenedende ara sucu foto koymuş foto kaldrmıs ...iiki facem yok lan :D

0|0
    1|0
  • bir tweete canı sıkılmış olabilir, acımasız olma.

0|0
    1|0
Yükleniyor...