Günlük tutan var mı aranızda?

Günlük tutmayı deflarca denemistim anca toplamda 15 20 sayfayı gecmemistir. Sahi bu arada günlüğe ne yazılırdı yahu :/ :)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Duygular dökülür, günlük dendiğinde kardeşim akla geliyor o da küçükken tutmaya çalışmış çarşıda bile elinde dolaştırmıştı; ablam çanta aldı ama parasını kendi biriktirmişti, yemek yedik çok geldi yiyemedim babam tatlı seçmeye gönderdi sütlaç seviyorum anneannemin yaptığı gibi değil ama olsun tadı güzeldi :)))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• günlük tutmuyorum. çocukluğumda ve genç kızken denemişliğim var çok kez. bir günüm 20 sayfayı geçtiği için yıldım her seferinde. yazmayı çok severdim.

şimdi ise gerek duymuyorum ve vaktim değerli.

aklıma hatıra defterleri geldi.

''Sevgili arkadaşım Şule, ...'' :)

0|0
    0|0
    • sen o zaman yatıp kalktıgını hangi saatte tuvalete gittigini hangi saatte yemek yedignii hepsini yazıyosn 20 sayfa ne yahu D:

• daha önce 3 ayrı günlük defteri bitirmiştim. şimdiyse sevgilime günlük defteri yazıyorum. bitince onun olcak, çünkü sadece ona, onu anlatıyorum.

0|0
    0|0
  • 4 defter günlüğüm var :)))

0|0
    0|0
  • ne yazdığımı kendim de anlamıyorum sonra. acaba bu ne demekti?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Günlük tutmak güzel bir şey, ileride günlüğü okuyarak iyi veya kötü anılarını, tekrar yaşamış kadar, olabilirsin. Günlük tutmak isterim fakat üşeniyorum:)

0|0
    0|0
  • Günlük gibi değilde arada açıp karaladığım bir defterim var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...