Counter 1.6 LAN BAĞLANTISI

Arkadaşlar normal kablolu modem ile bir swıchden 2 kişi baglanabılır mi... Yoksa Lan baglantısı için başka tür bir modem mi gerek bilmiyorum da...

Eğer oluyorsa nasıl yapacağız adımlarını yazar mısınız lütfen :(

Güncellemeler:
YAPTIM ARKADAŞLAR OLUYORMUŞ AMA ŞİMDİ DE OYUNDA SADECE BEN VE KARSIMDAKI KARŞILIKLI OLMAK ISTIYORUZ YANI 2 KİŞİ BOT ATAMIYORUZ NASIL YAPACAĞIZ? :(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 4 çıkışlı modem ile kablolu bağlandığınızda lan oluşturursanız karşılıklı oynayabilirsiniz. Bot eklemeniz için bot indirip yüklemeniz gerekir. Linki tıklıyorsun.

link

Açılan sayfada aşağıda kırmızı yazılı linki tıklıyorsun. Başka bir sayfa daha açılacak. Ortada normal indirme yazısını tıklayıp 15 sn kadar bekleyip sonrasında yükleme için tıklayın tıkılıyor ve indirip kuruyorsun. Bot pakette hazır iyi oyunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dağıtıcı gerekiyordu sanırım.

link Modemden gelen kabloyu buna bağlarsınız, geriye kalan uçları arkadaşının ve senin bilgisayara bağlarsınız.

cut.

0|0
    0|0
  • Kızlarda mı basladı o oyuna :P

0|1
    0|0
  • Bende mi sorularıma daha hızlı cevap verilsin diye yedek bir bayan hesap açsam!?!

0|0
    0|0
  • O YEEE GEL GAPIŞAAKKKHHHHHHHH

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ben hiç Lan bağlantısıyla oynamadım ama iyi lan counter 1.6 oynayan kız da görmüş oldum ^^

0|0
    0|0
  • Uğraşmayın "Lan Game" falan. Girin Gather-Network'a oynayın.

0|0
    0|0
  • modemden iki cıkış yap 2 pc ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...