Ermenistan Eurovision'a gelmekten vazgeçti...Düşünceleriniz?

Ermenistan Eurovision'a gelmekten vazgeçti. Bu konuda düşünceleriniz?

Sadece isabet olmuş doyorummmm

0|0
16|37

En İyi Erkek Görüşü

• bence de gelmesin ...

Hocalıda ölen Türk ve Azeri kardeşlerimiz için Saygı duruşuna bulunulursa ondan çekinmişlerdir kesin ...

Azerbaycan yapar da yani...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Azerbaycan ve Ermenistan devletleri arasındaki diplomatik ilişkiler,sorunlar durum malum.o yüzden normal karşılıyorum.daha önce de avrupa şampiyonası grup elemelerinde aynı gruba düşmüşlerdi ve birbirlerilyle maç yapmamışlardı.bu da onun gibi gelmezse de gelmesin önce işgal ettikleri azerbaycan topraklarından çekilsinler ve bugün yıldönümü olan hocalı katliamından ötürü özür dileyip parlamentolarında hocalı'da yaşananların katliam olduğunu onaylasınlar hani ermeni soykırımı yalanını tüm dünyadaki parlamentolardan geçirtmeye çalışıyorlar ya

1|0
    0|0
  • Hem acı çektirip ve akılları sıra gurur yapiyorlar.

Sanat, müzik, kültür ve insanlığı lanet olası siyasetle pisletmişler.

Allah insanlığın sonunu hayır etsin...

1|1
    0|0
  • çok normal. bizden nefret ettiklerinden daha çok nefret ediyorlar azerilerden.

hatta ben gittiğimde herkes bana çok iyi davrandı, azerilerle biz aynı soydan gelioruz dediğimde "siz onlar kadar iğrenç değilsiniz en azından" demişlerdi.

2|0
    0|0
  • işte bu işte ne işleri var o ahlaksız devletinin insanları çok çok iyi olmuş bu herkes yerini bilsin.

1|0
    1|0
  • bi üzüldüm bi üzüldüm anlatamam..

çokta tın.. :D

tın tın tın.. :P

1|0
    0|1
  • tınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)

1|0
    0|0
  • zamanında azerbaycana yapmadıkları pislik kalmamıştı tabikii gelemezler bi ermeni öldüğününde ''hepimiz ermeniyiz'' diyoruz ama ermenilerin azeri türklere yaptıkları şeylere gık çıkarmadık biz nasıl Türk'üz?

2|0
    0|0
  • keşke gelselerdi ezik görürdük :(

1|0
    0|0
  • soykırımla ilgili veri toplamak için sarkozy ile sevişiyorlarmış napsın gariplerim şarkı yarışmalarından daha önemli işleri var sonuçta soylarını kırmışız !

Bugün 26 şubat 2012 ermenistan ın azerbaycanlı kardeşlerimizi katlettiğinin tam 20. Yıl dönümü lanetlerle anıyorum seni ermenistan elbet bir gün sevişeceğiz sabret !

1|0
    0|0
  • vazgeçtiği hakkında bir bilgim yok ama katılmıyorlarsa katılmasınlar isabet olmuş

1|0
    0|0
  • Olay gerçekse üzüldüm. Bir şarkı yarışmasından bile siyasi çıkar beklemek yobazlıktır. Ermenistan'ın şarkısını bile dinlemeye tahammül edememiz komikliktir.

Bir keresinde Avustralyalı bir kızla tanışmıştım nette. Türk olduğumu öğrenince ağzına geleni söyledi. Hayırdır bebeğim dedim. Babam güney kıbrıslı senle konuştuğumu duysa beni öldürür demişti. Aferim canım çok iyi düşünmüşsün dedim ben de.

Hangi milletten olursa olsun faşist, ırkçı böyle komik duruma düşüyor işte.

0|0
    0|0
    • demekki kendilerini ezik goruyolar..korkuyolar gelmeye

• Tabi yüce Türk ırkı var Eurovision'da. Ulu tengrü ulu ırkımızı kutsasın ırkdaşlarım.

• her albümü milyonlarca satan kişiler varken sacma sapan kişileri göndermelerine kıl oldum ve artık desteklemiyorum kimseyi ... konu dısı oldu ama idare et artık.

1|0
    0|0
  • nedeni nedir bilmem lazım ondan sonra düşünüp açıklarım

1|0
    0|0
  • Mantıklı children of bodom varken cıkıp rezil olmayalım dediler

1|0
    0|0
  • çok sorun değil keşke gitselerdi otel masrafı falan azerybacan a para kazandırırlardı.

1|0
    0|1
  • ermeni lafının üzreine mademki ermesin istemeden vermelin diyorum

1|0
    1|0
  • Gereksiz kalabalıktı zaten hep anadolu motiflerinden çalıntı ws ws

1|0
    1|0
  • çokta fifi ;)

1|0
    0|0
  • canları cehenneme

2|1
    0|1
  • Eurovision çok önemli bir yarışma değil. Katılınmasa da olur..

1|1
    0|0
  • Umarım iki kadim millet arasında ki buzlar erir... Gemişte olanlar geçmişte kalsın. :)

1|0
    0|0
    • biraz zor Caesar:) onca yaptiklarindan sonra...

• Politika benim işim değil... :) Politik düşünüyorlarsa zaten gelmemeliler. Şarkı yarışması bu, sanat için geleceklerse buyursunlar İstanbul'a da gelsinler. :)

• ah keşke bu işler bu kadar basit olabilse.

• Biz yapsak yer yerinden oynar,adamların siyasi olarak nekadar baskı yaptığı ortada.

1|0
    0|0
  • al işte bu sorulara ses çıkarmazlar ana sayfaya koyarlar biz sorduk mu direk silinir. Yeter sizin çifte standartınız kafasına esen soru siler başlık değiştirir nasıl bir yönetim anlayışınız var sizin?

0|0
    1|0
  • Iyi olmuş yoksa iyi olmazdı.

1|0
    0|0
  • Umursamıyorum

1|0
    0|0
  • neden vazgecmiş

1|0
    0|0
  • n'olur gelsin yalvarıyorum

1|0
    0|0
  • Zaten siyasi netice alan bir yarışma o kadar büyütmeye gerek yok bu yarışmayı.

1|0
    0|0
  • TaTlım düşündüğün şeye bak :))) Kendilerini ezik gibi göstermek istiyorlar yapcak bişi yok :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 16

• Farketmez ;)

1|0
    0|0
  • Vahh vahhh çok üzüldümm ...

1|0
    0|0
  • öyle bir ülke mi varmış ? tanımıyorum yorum yapamıycam :)

2|0
    0|0
  • cuk oturmuş :)

1|0
    0|0
  • Korkup kactı bizden ehehehe :)

1|0
    0|0
  • allah aşkına dönsün nolur

1|0
    0|0
  • katılsalar da bişiy değişmeyecektiki

1|0
    0|0
  • ne değişti ki salla

1|0
    0|0
  • pekte umrumda değiller zaten çıkardıkları şarkılar pek bişeye benzemiyo takip ettiğim ülkeler arasında değil :)

1|0
    0|0
  • bizim topraklara deymesin igrenc ayaklari..

2|0
    0|0
  • hangi yüzle Azerbaycan'a gelecektilerki zaten..

1|0
    0|0
  • Azıcık akılları varsa ayak basmazlar topraklarımıza.kirletmesinler daha fazla!

1|0
    0|0
  • en iyisini yapmislar zaten sacma sapan politik dolu bir yarisma... muzikle alakassiz

1|0
    0|0
  • K*çımın kenarlarıı...

1|0
    0|0
  • fark yapmaz

1|0
    0|0
  • İyi olmuş.

1|0
    0|0
Yükleniyor...