Harry Potter ek kitapları

Çağlar Boyu Quidditch ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar kitaplarını alabiliceğim yerler biliyor musunuz? Sahaflar filan demeyin İstanbul'da gezmediğim yer kalmadı bulmak için. Satın almak için link atar mısınız veya elinde bu kitaplar bulunan birisi bana satabilir mi?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Yky'nin Taksim şubesinden almıştım bu yıl :). 2'li satılıyordu 10 tl. Ozan Beedle'ın Hikayeleri de vardı bende olmasına rağmen ondan da almıştım. Bitmiş olacağını sanmıyorum ama bitmiş olsa bile Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunurlar'in filmi de çıkacakken yeniden basarlar diye düşünüyorum.

1|0
    1|0
    • İngiltere baskı yaptı ancak kapağı farklıydı orjinal kapaklı istediğim için böyle :) Ancak teşekkürler, en yakın zamanda bakacağım :)

• Rica ederim :). Umarım bulursun. Bulmadan önce ben de bayağı aramıştım :).

• Umarım :) Değer buna

Erkekler Ne Diyor 1

• d&r da bulmuştum ben direk.. sadece okumak istiyorsan internette pdf formatında da bulabilirsin

1|0
    0|0
    • EVet eskiden dr'da varmış.. Okudum ama kitaplığımda olmasını da istiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer annemin içeriğini anlamadığım ince kitaplara çocuk kitabı yaftası koyup bağışlayayım eylemine kurban gitmedilerse bende vardı ikisi de. Yky'de yok mu ki artık?

1|0
    0|0
    • Hayır yok uzun süredir. Varsa satabilir misin peki?

Yükleniyor...