Tokalaşma faslını geçelim mi, geçmeyelim mi?:)

tokalaşma faslını geçelim mi geçmeyelim mi?:) erkek arkadaşınız var ama sevgiliniz değil size kanka diyen veya demeyen sadece arkadaşsınız kaçıncı buluşmada daha samimi bir selamlaşma olur ve bu selamlaşma nasıl olmalı erkeklerlütfen yorum yapın:)))))

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• nezaketen o öpme faslı için erkeğin adım atması yanlış. senle aynı durumu hoşlandığım bir kız için ben şahsen yaşıyorum. arkadaşlığımız 2 sene öncesine dayanıyor. ciddi ciddi hoşlanıyorum, ailemde onu tanıyor ama sadece tokalaşıyorum hala onla. yanak yanağa öpme kısmını direk atlamayı düşünüyorum. duygularımı açabilirsem direk öpüşme kısmına gircem kısmetse :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Duruma göre değişir..bazen ilk tanışmada çok ciddi ve derin ortak bir konu hakkında saatlerce konuşur ve kaynaşırsınız..Bazen arkadaş ortamında 6'cı kez bir aradasınızdır ama toplamda 5,5 cümle konuşmuşsunuzdur...

0|0
    0|0
  • aklıma gelen herşeyi paylaşamam.kaba şakalar felan yapamam.sınırlı hareket ederim.el şakaları gibi şeyler işte

0|0
    0|0
  • enseye tokat, göte şaplak

1|0
    0|0
  • Valla ben 2. buluşmada elimi koluna koyup tokalaşıyorum,yakınlığı göstermek lazım :)

0|0
    0|0
  • tokalasmasanızda olur

0|0
    0|0
  • Biriniz daha yakın bir selamlaşma için adım atarsa sorun çözülmüş olur

0|0
    0|0
    • atıyım mı?;)

• Bunu o anda onun suratındaki ifadeden anlamış olmalısın. Tereddütsüz yakınlaşmana yanıt verdiğine göre o da böyle bir şeyi bekliyormuş

• hmm suratına hatrlamıyom bakmamş olablrm bn arkadasa gdydm oda seen gt ondan snrada eve gecersn heralde dedi bnde evet dedm grsrz falan

• bayan kankada olsa erkek arkadaşımla olduğum kadar samimi olmam .daha nazik olurum

0|0
    0|0
    • ne beklersin sen ne yaparsın

• Allah kimseye böyle dert vermesin şükrettim halime :(

0|0
    0|0
    • bu dert değil ki:)

• öyle bedavaya anlatmam daha kim olduğunu ble bilmiom :(

• tamm sorun yok

• tokalaşmayın bence geçin o faslı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senin sorunu okuyunca... şunu düşündüm..

samimi olmak adına tokalaşmayı es geçiyoruz ama el teması'nın ayrı bir etkisi var sanki ?

0|0
    0|0
  • ilk bulusmada tokalasn gerisinde gerek yok bence

0|0
    0|0
  • kanka dıyorsa zaten ben onla tokalasmam kı

0|0
    0|0
  • başınla selam versen yeter temas kurma

0|0
    0|0
Yükleniyor...