Islam erkege kapanmayi emir etseydi, erkekler kapanirmidi ?

Merhaba.

Islamda kadinlar degilde, erkekler kapansaydi, kapanirlarmidi ?

Yani basörtü giyerlermidi ?

Bana sorarsaniz Cevapi basit : HAYIR.

Kapanmazlardi (Cogu yani hemen hemen hepsi) ve Basörtü gündemde falan sözkonusu bilem olmazdi

Sizin düsünceleriniz ne ?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kesinlikle Hayir..

Basortusu cok guzel..

Ve ben Islamiyeti dogru yasiyan insanlara hayranim ! Onlara laf demem..

Ama bu zamanin Gencleri BASORTUYU süs diye takiyor ! Göze batiyor.. oysa batmalari icin takinmali .. 10 kg boya.. dar pantol ! Sonrada lafta Kapali... gercek Kapali bacilarimizi rezil ediyorsunuz !

3|0
    0|0
    • aynenn bazı kapalılar var ben bazen imreniyorumm ama çoğuda düzgün kapanamıyor işte hakkını veremiyor

• bu soruu değişik bir soru bir yandan da saçma erkekle kadın farklıdır normal giiymli nrmal bir kız geçer erkekler dönp bakarlar ama kadınlar çokk yakışıklı bir erkek gördüğü zaman bile öyle uzun uzun bakmzlar 1 sny taklr gözm snra kafamı çevrrm herkez böyledir demyorm tabi ama insanlardan gördğüm kadaryla böyle :) erkekler cnselliği ön planda tutar ama kadın için cnsellk ön planda değildr bu yüzden erkeğin dikkatini ilk çeken kadınlardır soru saçma olmuş tekrar söylym dedim :)

0|0
    0|0
  • kapanırlardı çoğu olmasa da bir kısmı.Bayanlarda olduğu gibi

0|0
    0|0
  • bunu bılemezsinnn

0|0
    0|0
  • Komik olurdu :P ne şekil kapanırlardı karı gibimi? xD

0|0
    0|0
  • Ne alaka erkek kapanmak falan?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Nasıl ki şu an bayanların çoğu kapanmıyo erkeklerin de öyle olurdu. Dinibütün insanlar olabildiğince dikkat etmeye çalışırlar dinin emirlerine. İslamiyet'te giyinme adabı vardır. Bu adaba göre bayanlara kapanmak düşer ama bu demek değil ki erkeklere herşey serbest. Hatırladığım kadarıyla adaba göre erkekler de vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde giyinmeliler. Ayrıca göbek ve diz kapağı arası kapalı olmak zorunda. Dinibütün Müslüman erkekler bunlara uymaya çalışırlar. İnternette "İslam'a göre erkekler nasıl giyinmeli?" sorusunu araştırırsan daha çok bilgiye ulaşabilirsin. Yani soruna en mantıklı şu şekilde cevap verilebilir : Dinibütün olanlar muhtemelen kapanırlardı, diğerleri malesef kapanmazlardı.

0|0
    0|0
  • emir olunmadan kapanan erkekler de var, cidden gördüm. siyah bol çarşaf gibi pantalon. sade bir yelek, kafada takke, sakal yerlerde. çok acayip.

0|0
    0|0
  • bütün kadınların kapanmadığı gibi, öyle bir şey olsa yine kapanan ve kapanmayanlar olacaktı;)

1|0
    0|0
  • Eğer İslam böyle bir şeyi emretseydi kapanırdım.

Herkesi kendin sanma dostum.

0|0
    0|0
  • Cevap basit. Evet

2|0
    1|0
  • günün sorusu olabilecek kapasitede bir soru bence.

erkekteki nefis olgusu biraz daha dışa vurmaya eğilimli. kesinlikle cevap hayır

0|0
    0|0
  • şu halimde bile kızlardan daha kapalıyım

0|0
    0|0
  • Zaten kafa hariç kapalıyız.. Mini etekle dolanan hemcinsime henüz rastlamadım = )

0|0
    0|0
Yükleniyor...