En güzel ve rahat meslek nedir ?

en güzel ve rahat meslek nedir ? keyifli mesela...

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• emeklilik anasını satım:D

1|1
    0|0
    • bismillahirahmanırahim en hızlı en iyi cevap rekorunu kırdım galiba sayende tişikkirler:D benden de soruna 5yıldız :D

• insan kaynakları oku bak oda rahattır:D

• emeklilikte değil emekli olana kadar adamın anasını ağlatıyolar , sonra postunu çıkardıktan sonra eve gönderiyolar sonra ugraşşın hanımlar içi geçmiş adamlarla 7 24 :D

Erkekler Ne Diyor 29

• Yapmayı en çok sevdiğin şeydir. Bu kişiden kişiye değişir. Mesela çocuklara ders verirken görevini sallamayan amacı öğretmek değil de bir an evvel eve gidip televizyon seyretmek olan orsbu çocuğu öğretmenleri ele alalım. Hep aynı şeyden şikayet ederler. Maaşları azdır. Mesayileri çokdur. 3 ay yaz tatili haftada iki gün tatil bayramlar yok günde en fazla 8 saat. Her 40 dakikada 15 dakika mola öğlen bir saat izin, her hastalandıklarında raporla izne ayrılma durumu vs vs . Genede zor gelir pzevenklere. Çünkü hemen hemen hiç birisi severek yapmaz o işi. Ancak benim gibiler 16 saat ders anlatsa bile hiç yorulmaz ve bir 16 saate bile yok demez. Çünkü severek öğretiriz insanlanlara. Her çalışma bizi yormak yerine tam tersine dinlendirir güçlendirir. Senin sorduğun soruya gelince herkez için geçerli değil ama genelde turist rehberliğini tavsiye ederler. Bol bol muhabbet edip turistlerle geziyorsun hepsi bu.

0|0
    1|0
  • En güzel iş diye birşey yok.

Sabahın köründe yıllarca okukla git gel git gel neden? rahat bir meslek icin mi?

Rahat bir meslek ise neden yine sabahın köründe kalkılıp işe gidiliyor ?

insan hayatı ne kadar degersiz degil mi?

Bütün ömründe calışıyor duruyor

büyük patron olmadıgın sürece rahat olamazsın

kendi işini kurmadıgın sürece rahat olamazsın.

0|0
    0|0
  • en güzel meslek sevdiğin meslektir. En rahat meslek eczacılık (eczaneye gitmene bile gerek yok, kalfalar herşeyi hallediyor, sana da reprezantlarla dolaşmak ve parayı almak kalıyor), bir de memurluk var (devlet senin yerine senin maaşın olacak vergileri topluyor ve işten çıkarmama garantisi veriyor kim çalışır ki böyle bir sistemde. Ayrıca parası da iyi).

Patronluk diyen arkadaşlara iki çift lafım var.

1) Hiç dolandırıldınız mı? eğer patron iseniz her an dolandırılma veya paranızı alamama ihtimaliniz var.

2) Hiç sorumluluğu sizde olan insanların sizden para istediğinde kusura bakma veremiyorum dediniz mi? öyle herşey her zaman yolunda gitmiyor. tahsilat yapamadığınız zaman veya dolandırıldığınız zaman ödeyemediğiniz maaşların çalışanlarınız üzerinde büyük bir tranva etkisi yaratıp bir daha sizin işinizde maaş işlese bile batacağınızı düşünüp çalışmak istemeyecektir.

3) Hiç yetiştirdiğiniz biri sizin rakip firmanıza geçmesine veya kendi firmanızı kurmasına şahit oldunuz mu? olmadıysanız patron olunca büyük ihtimalle olacaksınız. çünkü para bu valla hiçbirşeye benzemez. insanlar para için kardeşini bile çok rahat satar.

4) diğer memur arkadaşları hiç iş yapmamasına rağmen 3000 - 4000 maaş almasından özenerek iş yerinde bile kpss'ye hazırlanacaklar. Ama sen onları çalışıyor zannedip her ay paralarını vermeye devam edeceksin.

5) Bir işin yapılmasını istediğin zaman ya bilgisayar bozulacak, ya araç bozulacak gibi gibi bir sürü bahaneler.

Kendi işimin patronuyum ve seviyorum kendi işimi. Ama şunu söyleyeyim patron olacak insana resmen rahat batmalı. Başka türlü patron olunmaz zaten. davulun sesi uzaktan hoş geliyor tabi herkese.

0|0
    0|0
  • Masa başı iş'tir. Masada oturursun, karşında bilgisayar vardır. Öyle yani..

1|0
    0|0
  • gasilhane sorumlusu

0|2
    0|0
  • lunaparkta çalışıyordum evvelden 16-19 yaş aralığım şahane geçti

0|0
    0|0
  • sevebileceğin meslektir..

0|0
    0|0
  • emklilik dışında bence servisçilik veya turizm taşımacılığı çalışma saatlerin çok esnek mesela ben şuanda sabah 7 de bide akşam 5 te çalışıyorum kazandığım para memur maaşından bile yüksek :)

0|0
    0|0
  • Sevdiğin bir işi yaparsan çok rahat edersin, 300-500 tl için sevmediğin işi yapma derim

0|0
    0|0
  • ev hanımı ol :)

0|0
    0|0
  • dilencilik :)

0|0
    0|0
  • p*rnocu olmak hem zevkli hem tonla para yani

0|0
    0|0
  • patronluk

0|0
    0|0
  • sosyal medya yonetıcılıgı. helede inci sozlukte calısıyorsan helede resmı facebook sayfalarındaysan yaşadın :))

0|0
    0|0
  • eksisozluk.com/nipple-tweaker--569094

0|0
    0|0
  • Beden eğitimi öğretmenliği.Özel günlerde etkinlik yapmak hariç bir şey yaptıkları yok.

0|0
    0|0
  • işsizlik :)

0|0
    0|0
  • Masa basinda oturmak hem skici hem sagliksiz eniyisi sef bence gez dolas hesap verdigin bir kisi var sana heaap veren 100 kisi gez dolas (;

0|0
    0|0
  • her mesleğin kendine göre zorlukları vardır ama tatil günleri fazla olan meslekler daha cazip gelir mesela :)

0|0
    0|0
  • İşinizi bilirseniz bence web tasarım :)

0|0
    0|0
  • tercüman tezgahtar ;) hem rahat hem iyi maaş ;)

0|0
    0|0
  • psikolog olmak

0|0
    0|0
  • oyunculuk. ama dizi ya da sinema oyunculuğu değil. tiyatro oyunculuğu :)

0|0
    0|0
  • patronluk :)

0|0
    0|0
  • jigololuk bence..

0|0
    0|0
  • Oyuncular :D

0|0
    0|0
  • sahte peygamber olmak

0|1
    1|3
  • hayır işleri falan filan...

0|0
    0|0
  • ben kamuda çalışıyorum gayet rahat ama çok keyifli olduğu söylenemez

0|0
    0|0
    • bende kamu da stajerm şuan çok sıkıcı ya

• biliyorum burdakilerden :) yani iyi iş evet sosyal hayata tutunursan tabi

• biliyonda ne çamur yapıyon ya peki :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Her meslegin bir zorlugu vardır düşüncesindeyim , şuanda psikyatr doktoru olacagım diye üniv psikoloji okuyorum , kolay olur dertleşiriz demiştim ilk zamanlarda , öğrendimki kolay değilmiş misal bir çöpçününbile aldıgı zorluk , zorunluluk var , tut ki , muhasebecisine kadar , ama en zor meslek anneliktir bence annemden biliyorum Allah tüm annelerden razı olsun :)

1|0
    0|0
  • Beden eğitimi öğretmenliği

Rahat - hazır ol

Sağ baştan say

Bitti...

Benim lisedeki hocalar böyleydi. :D

1|0
    0|0
  • kolay meslek yoktur hepsinde bir zorluk vardır boş oturup para alan için bile zor yanı vardır çünkü canı sıkılır

0|0
    0|0
  • Ogretmenlik cok seviyorum!

0|0
    0|0
  • parası çok olan iş hem keyifli hem rahattır

0|0
    0|0
  • Kuaforlk en guzeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...