Teknolojiyi Seviyor Musunuz?

Teknolojiyi ne kadar seviyorsunuz ve hayatınızda olmasını ne kadar olmasını ya da olmamasını isterdiniz?

• Evet Olsun İsterdim
    100% (2)100% (5)100% (7)Oy Ver
  • Hayır Olmasın İstemem
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• seviyorum, ama bazen, şimdi bu an seviyorum, çünkü grip oldum şimdi yataktan ne güzel iletişim kurabilirim:) ama insanlar o kadar teknoloji kullanmaya başladılar ki korkunç boyuta geçti. Hiç kimse kimseye bakılmaz haline geldi, herkes robot gibi ya MP3 kulaklarda affedersiniz sağlık ocağı nerede soruyorsun seni duymuyor, ya da trende hiç kimse kitap okumuyor ya bilgisayar ya akıllı telefon, pencereden geçen köyleri seyretmek artık kimseye aklına gelmiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 7

• Yok ya. Keşke dünyadaki tüm teknoloji birden yok olsa. Kıçımızda don bile kalmasa. Yaprakla örtünsek falan... Kızlarla sevişmek kolaylaşırdı.

0|0
    0|1
  • eskiden severdim..ama artık çokta önemli bişey değil..

0|0
    0|0
  • Bazen hayati okadar cok kolaylastiriyor ki, iyicene kölesi oluyoruz. Genclere bakiyorum ellerinde telefon sangilim hipnoz olmuslar gibi ona yapisik.

Insani savunmasiz yapiyor biraz, daga gitsek biraz orda teknolojiden uzak yasasak daha sertleseriz :D

0|0
    0|0
  • Sanki değilmiş gibi "isterdim" yazmışsın.

0|0
    0|0
  • bir mekatronik mühendisliği öğrencisi olarak robotlara karşı ilgim var

0|0
    0|0
  • Metal gear hastası alpha protocolude oyna

0|0
    0|0
  • evet seviyorum metal gear solid 4 guns of patriotuda bitirdim cok ıyıydı 5 ı beklıyorum onuda bıtırıcem telefonlar falan elektronık cıhazları sevmıyorum ama :D

0|0
    0|0
    • aynen bende bekliyorum MGS V 2 seri arka arkaya çıkacak

• yogunuz sen neiş yapıyorsun dostum

• şu an bir iş yapmıyorum sistem destek benimde iş iş yok

Yükleniyor...