Herkese selam. kahve falima bakarmisiniz arkadaslar:)

link

link

link

link

link

link

link

link

cok resim yukledim arkadaslar cunku onumdeki 1 hafta cok onemli benim icin nolur anlayaniniz varsa baksin :)

Güncellemeler:
Bakın ulan falıma :D
:))

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• link

Genemi sen ? :D

Ya işin gücün yok mu senin ? Kızım bak gece gece böyle şeyler bakılmaz bak benim annem varya böyle çok iyi anlar bu kahve falından filan bir gün akşam vakti bir kuaförde kahve falı bakmışlar ister inan ister inanma gece rüyasında 3 harfli bir çocuk kolunu ısırmış ve uyandığında da o diş izi vardı ıslak mekanlara girerken pis yere ya da bahçe gibi yerlere bişey atarken, taşlar ıslandığı zaman ve fal bakarken dikkatli ol zamanında çok uğraştım ben çünkü o 3 harflilerle herşeyin bir zamanı var yahu..

0|0
    0|0
    • yaaaaaaa gittt :D:D

• :)) Bakarmsn bana?

• Fal resimlere göre bakılmaz ki, fal bakmayı bilmem, bilmekte istemiyorum...

İyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 9

• iyi yaşamayı ve her zaman kendi kişiliğinle davranmayı seven birisin

kendinde olan bu özelliklerin sayesinde mutlu olacaksın

içinden geçen ve mutlu olabileceğin isteklerin sayesinde güzel bir hafta geçireceksin

ilişkinde olsun ,çalışarak emek verdiğin ne olursa olsun sevinecek ve kendini mutlu edeceksin

duygularınla değil aklınla hareket edersen daha iyi kararlar alacaksın

her zamanda mantıklı olmak ve mantıklı düşünerek hareket etmek seni her an ve her zaman mutlu edecektir .

0|0
    0|0
  • Kardeşim senin falın fallanmış.

0|0
    0|0
  • kusura bakma .kızma .

0|0
    0|0
  • erken zamanda ölebilirsin, bir uzuv kaybı da olabilir.

0|0
    0|0
  • Çok vahim çok . Ben bu lafı açıklayamam hemen yıkasaydın o fincanı :S :d

0|0
    0|0
  • sana kabaran bir şey var :D

0|1
    0|0
  • benden manyakları da varmış :D

0|0
    0|0
  • hep cehennemi görürüm bu kahve fallarında :P

0|0
    0|0
  • ne güzel link atıyorsun sen öyle :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yengemlerin benimkine baktığı kadarıyla sallıyım biraz :D canım bazı planların var bunların bazısında hedefine ulaşıyosun bazısındada engeller çıkıyo senin yolunu tıkıyolar. sonra 5 tane kısmetin var birisi özellikle onlara ulaşmanı engellemek için önüne duvar örmüş 3 tanesini böyle kaybediyosun. ama doğru yolu bulabilirsen 2 tane kısmetine ulaşıyosun :D

0|0
    0|0
  • yav biz falcımıız bacım

0|0
    0|0
  • sana kabaran bişey var. senin içine bişey girmiş 3 harfli ortadaki harfi " i " ;)

0|3
    1|0
    • Aklıma kötü kötü şeyler geliyo nebahat anla :D :D :D

Yükleniyor...