Sadece bir resim ve bir kaç satır birşey ?

bir kişinin bir resmi ve bir kaç yorumu sizi en fazla ne kadar etkileyebilir ?

hiç tanımadıgınız birine işte bu dediniz mi ?

Güncellemeler:
londra çok mu uzak ? otobüsle kaç dakika acaba :(((((((

londrada yaşıyorum dedi,tüm yaşamsal fonksiyonlarım durdu :(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Karşılıklı iki laf etmedikten sonra adriana lima olsa nafile

1|1
    0|0
    • peki ya şu anda şuursuzluk bende mi yani ?

• Eyvallah kardeşim..Ben yandım sizler yanmayın bugün burada varsam sizlere faydam dokunuyorsa ne ala tek amacım bu burada bulunmaktaki

• sagol kardeşim benim ya ilaç gibi geldin,antibiyotik oldun 2 dakikada duygularıma

Kızlar Ne Diyor 3

• cogu zaman etkilenmiyorum cunki insanlar anlayamiyor sonucta derdini bir kac cumleyle istedigin gibi anlatamazsin, ama bazen verilen cevaplar beni gulumsetiyor cunki beni anladigini anliyorum hmm

0|1
    0|0
    • aynen bendede oldu..bak sen halden anlayan irine benziyorsun hemen döküyorum derdimi tüm yüzsüz kişiligime bürünerek..birinin tek bir fotosu var nerde yaşladıgını ne yedigini içtigini sevgilisi var mıyok mu hiç birşeyyy ama aklına gelebilecek hiç birşeyini bilmiyorum..ve bir kaç yorumunu okudum,dedimki ya bu benim kaybolan ikiz kardeşim ya da yani aynı benn...hissettigimin geçicimi kalıcımı oldugunu söle bana doktorrrrrr

• Evet londra çok uzak.Bir kişinin bir kaç resmi konuşması insanı çok etkileyebiliyor.Başıma geldi.

0|1
    0|0
    • hep aşklı sorulara alaylı cevaplı verdigim için böyle oldu biliyorum ayak üstü çarpıldım :))

• Çağatay Ulusoy u görünce işte bu erkek dediğin işte buu be diyorum mesela.

0|1
    0|0
    • adanademir spor :))) halkın takımı :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Resimden insanları tanıyorsunuz ne insan sarrafıymışsınız siz öyle... Dış görünüşe aldananlar silsilesi

0|1
    0|0
    • görüşüne saygı duyarım ama yaptıgı yorumlar kısmını atlamışsın..olsun görmemek ayıp değil görüpte tepkisi için özür dilememek ayıp bence..teşekkür ederim yinede

• dedim ya tecrübe işte...yardımcı olmak istedigini anladım çok sağol gerçkten de..bakalım o zaman hayırlısı diyelim..olursa mutlu olacagıma inanıyorum,olmazsada zaten benim olmayan birşeyi kaybedemem ki..

• hayırlısı...

• resimde melisa ecem,ceren..Bi buluşuyosun Recep,memduh,Eren

o yüzden pek aldanmamak lazım

0|1
    0|0
    • öyledir belki ama bilmiyorum ki kardeşim konuştukta birazcık yani taki peki tamama baglayacak kıvama kadar...

• tumblr'da blogun olsaydı bu soruyu sormazdın ;)

0|1
    0|0
    • hemen benimle empati kur,tumblr da blog oluştur ve bu konuda ögrenmem gerekenleri ögren kadeşim ve sonra bana anlat :))) böyle bir fedakarlık yaparsın benim yerime,kendimde değilimde şu anda :(

• i'm straight,lol

• straight flush derim bir güzellik yaparsan seninle poker oynarım ? kabul ediyorsan ya şimdi et ya da ceketini al ve git :)))))

• resim ne kadar etkiler bilemem ama bir yorumla bile bir şeyler anlatılabilir.

0|1
    0|0
    • aynen kardeşim...yok normalde boşluktaki abazalardan falanda degilim ama bu gece tuhaf oldum beee :(

• Hayır demedim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...