Illumunatiye inanıyomusnuz var mısizce

illumunati diye bir örgut var mısızce flimlere konus olmus dunyayı yönettigi iddaa edilen ama arkasında hiç iz bırakmamayı basarabılen bir orgut olduguna ınanıyomusnuz ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Var tabi başlarıda Tayyip kamalkılıctaroğlu bahçeli

0|0
    0|2
  • Göz her yerde

0|1
    0|0
  • Var diyorum, fakat bunu kafadan atmiyorum konuyu iyi biliyorum, Sionistler var aslinda ve heryerde ..

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum. Sebebi de çok kez yazdım. Tekrar uzun uzun yazamayacağım.

0|1
    0|0
  • Var ama var olmadigini dusunmek daha iyi herkez icin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• masonların alt yapılanma dallarından biris pek etkili değiller masonların en iyi yapabildikleri şeyi yapıyorlar sadece gösteriş ve gücün onlarda oldugunu göstermeye çalışıyorlar da adı üstünde gösterişten ibaret değiller

0|1
    0|0

• var

0|1
    0|0
  • Tabiki yok. Kim inanir buna ? Bu illumintai masali ilk önce batida basladi, ordada Liseliler heryerde illuminati gözü görüyorlardi.

Ama bu orda bir gecen dalgadi, dalga orda gecti gitti ve artik liseliler bilem bu sacmaliga inanmiyor, ortadogu ama neyaziksa daha cahil...

0|0
    0|0
  • her yerde izleri var görmeyibilirsen, siyonist kişiler, o dinlediğin çok beğendiğin şarkılarda kliplerde biile mesajları var, ortak cümleleri yeni dünya düzeni, şu an medyayanın parlamış ünlüleri hepsi illumunati üyesi. söylecek çok şey var mevzu çok derin.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir şey :)

0|1
    0|0
  • Herif amblemini amerikan dolarına basmış hafız.. İz bırakmayan derken ne diyoruz burada?

Köfteci rızanın yarım ekmek+ayran kampanyası için yazdığı yazıda bile subliminal mesaj yakalamış bir insanım. Uzman görüşüdür her yeri sarmış h**pneler..

0|0
    0|0
  • hep amerikan oyunları bunlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...