Bir kitap yazacak olsanız ilk cümleniz ne olurdu?

herhangi bir konu hakkında kitap yazacak olsanız konusu ve ilk cümlesi ne olurdu?

0|0
6|25

En İyi Kız Görüşü

• Kokusuna taptığım adam gözyaşlarımda öyle çok gizledimki seni taşıyamaz oldu bulutlar bendeki bu hasreti aç şemsiyeni aşk yağıyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• okuyonuz ama boşa okuyonuz

1|0
    2|0
  • bu kitaba katkıda bulunan herkesin allah belasını versin yazardım

0|0
    1|0
  • Eğer ben gibi üşengeç, sıkılgan birisiysen bu kitabı adresine iade et.

cut.

0|0
    0|0
  • Bu kitap hayalleri olan insanlara ithafen yazılmıştır...

1|0
    0|0
  • Herseyin Bir Baslangici Vardir Elbette diye girerdim olayda...

Sonuda Mutlak bunu son sananlar aslinda her sonunda bir baslangic oldugunu bilmezler derdim :))

0|0
    0|0
    • bir kişi hakkında gibi geldi :)

• genelde her kitapta bir ana karakter vardir simdi bende öyle bir kitap yaziyorum aslinda yani aklimdan gecen bu oldu

• İlk sayfa: eger pıskolojık sorunlarınız varsa bu kitabı okumayın

2.ci sayfa: piskolojik sorunlarınız olsa bile actınız sayfayı hatta kıtabın rastgele orta sayfalarna baktınız demekki korku heyecan ve gızlılık her insana cekıcı gelıyor..

3.cü sayfa: bu kitap sadece bir roman ve pıskolojik konular içermez adam olun akıllı olun lan

0|0
    1|0
  • geçen gün yine uçak tuvaletinde sevişiyoruz...

0|0
    1|0
  • İlk cümleyi yazmak kitabın %98 ini bitirdin demek :;

0|0
    1|0
  • bismıllah dıye :))

1|1
    0|0
  • şimdi sı*tım..

0|0
    0|0
  • Zzorlu 90 dakika hakemin ilk düdüğüyle başlıyor kral lefter topu ayağına aldı sağına baktı..D

0|0
    0|0
  • HopHop Mu GümGüm mü ? :D :D Bu kelimenin yeri çok farlı yazacak olursam kullancam :D

0|0
    0|0
  • Uzun süren kalabılığın içindeki sessizliğin ardından gelen bir uğultu gibiydi,her şey o an bambaşka bir olay silsilesinin içinde kendimi bulmamla başlamıştı

der gider :)

0|0
    0|0
  • hiçbir fikrin olmadan bir kitap yazamazsın. anlatacak bir derdin olmalı. insanların olmayan bir sorunu çözmeye çalışmasını istiyorsun. imkansız.

0|0
    0|0
  • yaşamak isteyipte yaşayamadıklarımı yaşamış gibi yazıp anlatmak isterdim :) ilk cümleyi henüz bulamadım :)

0|0
    0|0
  • bunu yazan tosun okuyana ... öpücüüük :)

0|0
    0|0
  • bu nasıl mantıksız bir soru lan :D

okusanız çok seversiniz yazardım ben

cayırt

0|0
    1|0
  • hep somut olmayan şeyleri sevdi insanlar..allah örnegin ya da aşk..

soyut olanlara hep üzüldüler..mesala ihanet...

diye başlayıp bir aşk kitabı yazılabilir aslında

0|0
    0|0
    • somut olmayan aynı zamanda soyut anlamına gelmez mi ama?

• o zaman şöyle yapabiliriz,hep soyut olan şeyleri sevdi insanlar..örneğin Allah,aşk.. ve yine hep soyut olan şeylere üzüldüler.. ihanet,ölüm.. neyse fikrimi belirttim sadece kötü bir şey söylediğimi düşünmeni istemem,iyi geceler:)

• yok sorun değil güzel bir fikir :))) hadi kitap yazalım sen öyle başla ben böyle hangisi tutarsa :))

• Hayat ne garip değil mi?

0|0
    0|0
  • başladık bari devam edelim...

0|0
    0|0
  • Her şeyin bittiği ya da her şeyin başladığı an :) nasıl ama

0|0
    0|0
  • Azıcık aklınız varsa bu kitaba hiç başlamayın öğle dursun süs niyetine

0|0
    0|0
  • kitabıma başlarken...

0|0
    0|0
  • Kitap yazmayı uzun zamandır istiyordum ama ilk cümlemi seçemediğim için hep askıya almıştım. Bugün bu cümlelerle ilk cümle sıkıntımı hallettiğimi düşünüyor ve konuya geçiriyorum...

0|0
    1|0
  • -merhaba

+amk sanki nisafir karşılıyo :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gündü işte. ...sıradan bir gün. Anlamsizligina ragmen yapilan onca iş, sevgisiz onca gülüşten geriye ne kaldı sonunda. Yalnızlık. ..elbette konu bu olurdu

1|0
    0|0
  • Ve her son bir başlangıç değildi aslında. Çünkü sonlar son oldukları için son denir. :D :D dahdıkasdja

0|0
    0|0
  • Bir kum tanesinin hikayesi bu; ne suya yakın olabildi bir ömür, ne güneşe, her rüzgarda savrulan bir kum tanesi işte.

0|0
    0|0
  • polisiye gerilim yazmak isterdim ben,cinayetler katiller falan.. ilk cümlesi hakkında bir firim yok ne yazık ki :(

0|0
    0|0
  • İyiler ilk görüşte tanınmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...