Yabancı dizi izliyor musunuz?

Şu an hazırda izlediğiniz, bir yabancı dizi var mı? İnternet sitelerinden takip ettiğiniz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Breaking Bad müthişti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• prison break,spartacus,breaking bad,dexter bitirdiklerim,game of thrones yeni sezon bekliyorum,the walking dead,how i met your mother,the big bang theory güncel takip ettiklerim,super natural'a başladım yeni 2. sezondayım,epey izliyormuşum:)

0|0
    0|0
    • Supernaturel nasıl güzel mi? 9 sezon var, gözüm yemiyor. İzlediğin dizilerin hepsini bitirdim sence hangisiyle yarışır.

• açıkçası kendini izlettiriyor ama ben pek sevmedim olay örgüsü yok sanki yani mesela arada bölüm atlasan farketmeyecek gibi,ondan daha farklı bir şeye başla derim

• Hayir izlemem

0|0
    0|0
  • bir ara sürekli misfits izliyodum,ama artık tadı kaçtı diye izlemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Merlin' i izledim en son harikaydı.

0|1
    0|0
  • şu sıralar izlediğim bir dizi yok ama bir aralar fringe yi izliyordum

0|0
    0|0
  • türk dizisi kadar basit insanı mallaştıran dizi yok o yüzden sayamayacağım kadar yaban dizi bitirdim şu aralar supernatural ve blue mountain state izliyorum ikiside süper her bölüm farklı türk dizileri gibi 120 bölüm aynı konu işlenmiyor

0|0
    0|0
  • person of interest

2 broke girls

takip ettiklerim

doctor who'nun da yeni bölümlerinin çıkmasını bekliyorum

0|0
    0|0
  • Doctor Who,Supernatural,Game Of Thrones,The Walking Dead,How I Met Your Mother,Two And A Half Man. Ah ah bir de Breaking Bad bitmeseydi iyiydi.

0|0
    0|0
  • prison break (2 kere bitirdim), Arrow (Takipteyim)

0|0
    0|0
  • game of thrones spartacus sherlock izliyordum sonra bıraktım

0|0
    0|0
Yükleniyor...