Türkiye'yi kurtaracak olan siyasi parti hangisi?

Türkiye'yi kurtaracak olan siyasi parti hangisi?

Güncellemeler:
Türkiye'yi sadece İŞÇİ PARTİSİ kurtarabilir

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• yok öyle bir parti şuan..

0|0
    0|0
  • Hickimse Türkiyeyi kurtaramaz artik bunu kabul etmeniz gerekir. Türkiyenin sonu geldi artik. Daha 1 sene var, ondan sonra Ekonomi cökmeye basliyacak.

Artik kim gelirse gelsin, AKPnin son 13 senede yaptigi özellestirmeyi ve borclanmayi hickimse düzeltemez.

AKP Türkleri hem Ekonomi alaninda hem kültürel alanda en az 50 sene geriye atti. Kurtulus yok artik. Gelicek parti ilk önce zamanini AKPnin yaptigi zarari yok etmeklen gecirmesi gerekir.

1|0
    1|1
    • Sarazar kardeş senin mesleğin neydi neyle uğraşıyordun merak ettim sadece

• Google Translate ten mi çevirdin bu cümleyi ne biçim cümle bu?

• Elin ayağın titremesin çekinme söyle insanlar kuklacı olduğunu bile söyleyebiliyorlar veya çöpçü, kapıcı senin işini gizli yapan ne ki söylemeye çekiniyorsun. Ajan falan mısın yoksa :DD

• Neden İşçi Partisi peki? Tutarlı olmak, normatif değerlere dayanarak anlatır mısın? Madem konu başlığı açılmış, seviyeli ve herkes kendine yakışan şekilde konuşsun. Evet dinliyorum...

0|0
    0|0
  • Adını düşünmedim henüz.

0|0
    0|0
  • şuan iktidarda zaten

1|1
    2|1
  • ben kominal sistemlerin hiç bir ülkeye faydalı olacağını düşünmüyorum .ama herkesin düşüncesine saygım vardır .ülkenin kurtuluşuna gelince ne öyle bir parti var nede öyle bir adam

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra turkıyeyı hıc bır partı kurtaramaz..yapılması gereken tek sey ayaklanma...malesef bız turkler cok safız..

0|0
    1|0
  • yok oyle bırsey ıcat edılmedı :)

1|0
    0|0
  • Öyle bir parti yok

0|0
    0|0
  • Muharrem İnce Başkanlığında; ''Cumhuriyet Halk Partisi''

0|1
    2|0
  • işçi partisi önce kendını kurtarsın :)

0|0
    0|0
  • kesınlıkle yok

0|0
    0|0
  • Devletin malı deniz yemeyen domuz partisi

0|0
    0|0
  • isci partisi ya da tkp olabilir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaşasaydi ''ATATÜRK'' bide silah arkadaşlari.. ondan başkasi geçindiremez türkiyeyi , kemalist değilim ama yaptiği işler çok başarili hakkini ödeyemeyiz

2|1
    1|0
  • TKP veya İşçi Partisi..

1|0
    1|0
    • şükür ben kendımı kurtardım ya :)) devfletın en ıyı unıversıtesınden bırını kazanıp okuyarak :)) darısı senın başına

• Mhp tabikide!

1|0
    0|1
Yükleniyor...