Acun Ilıcalı TV8'i satın aldı

Acun'un yeni kanalı TV8 oldu. Kanalın tüm hakları Acun Medya'ya ait. Ne düşünüyorsunuz? link

0|0
20|26

En İyi Kız Görüşü

• Haberleri falanda kaldırmış. negzel. 24 saat yeteneksizleri izleriz artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Acun bu kanalı bugün 3.defa almış bulunmakta kendisini tebrik ediyor 4.yü 4 gözle bekliyoruz..

link

link

2|2
    1|1
  • Hayrını görmesin

3|3
    0|1
  • adam kafasını kullanıyor yok cemaat yok mason yok nasıl bu kadar para alıyor bizim ülkemizde biri yükselişe geçerse ya millet ya devlet suçlu oluyor sanki yataklık yapmış gibi ALLAH her kese kafa vermiş ama kullanmasını bilene

3|2
    0|1
  • Ali Ağaoğlunun tek rakibi :D

0|0
    0|0
  • kendisini bende sevmiyorum antipatik ve soguk biri. yorumlarda mason demisler cemaatci demisler bunlari sacma buluyorum her yüksek kovalayan insana mason der olduk, iyice saçmalamaya başladık... ne kadar sevmeyip hatta adama uyuzda olsak ne dersek diyelim kafasını iyi kullanıp iyi çevre yapıp elindeki tanıdıgı büyük insanların yardımlarınıda kullanarak bugün bu hale geldi biz hala yatıp göbek kaşıyıp keyif çatarken adam kafayı kullanmış ne kadar sevmesekte gerçek olan bu bence saygı duyalım...

0|1
    0|0
  • gayet akıllıca iş yapmış :D zaten tvlerde acundan başkası gösterilmiyor :D

0|0
    0|0
  • Parası var napsın servetine servet eklesin,bizdekide zenginin malı züğürdün çenesini yorar hesabı.. hayırlı olsun tepe tepe kullansın

0|2
    0|1
  • bir insan bir den bu kadar nasıl yükselir anlamış değilim ...

0|1
    0|0
  • insanda şans olucak bence. ki bu adam oldukça şanslı

1|2
    1|0
  • hayırlı uğurlu olsun. yakışır

0|1
    0|2
  • Adam aklını kullanıyor, ne diyelim.

1|1
    1|1
  • Adamın parası sizin çenenizi niye yoruyor bende bunu anlamıyorum.Kaçıncı soru bu bugün.

2|0
    2|1
  • tepe tepe kullansın

0|0
    0|0
  • Hedefi, TV8'i ''Kanal D, Show TV, ATV, Star'' gibi popüler kanalların arasına sokabilmekmiş...

Acun cemaatçi olduğu için sevinmedim.

0|0
    0|0
  • Diyorum ki: "Zenginin malı züğürdün çenesini yorar"

0|1
    0|0
  • çıktı çıkalı o adamı hiç sevmem ya millette niye izliyip zengin ediyosa

0|0
    0|0
  • her yükselişin bir düşüşü vardır

0|1
    0|0
  • çokkk sinir oluyorum bu adama!

0|0
    0|0
  • Hedefi, TV8'i ''Kanal D, Show TV, ATV, Star'' gibi popüler kanalların arasına sokabilmekmiş...

Acun cemaatçi olduğu için sevinmedim.

8|10
    3|4
    • cemaatçi olduğu kesin

• Mason duruşu yapıyorum.

Tek gözlü T-Shirt'im de var.

Mason muyum?

• IHATE bari sen yapma. Cemaatin bütün pisliklerini masonlara yıktılar. Nerede yalan dolan, yolsuzluk hemen ''aaa işte bunu masonlar yapıyor'' diyerek tüm pisliklerden hooop kurtuluyorlar. Kendilerine sağlam günah keçisi bulmuşlar.

Erkekler Ne Diyor 26

• abi bu iş değil cidden bunlar giderek zenginleşiyor millette fakirleşiyor bu kapitalist ve liberal düzende bu iş böyle gider durur.. herkesin eşit olması lazım

0|0
    0|0
  • helal olsun adama..acun staylayı tebrik ediyorum..

0|0
    0|0
  • Şu videodaki Türkiye gerçeğine büyük katkıda bulunan şahıstır ACUN.

link

link

Ve daha niceleri

0|0
    0|0
  • bi televizyon kanalı daha masonlara hizmet edicek desene :)

0|2
    0|0
  • rahatça illüminatiyi yayar işte:)))))))))))))))))))))))

0|2
    0|0
  • cemaat iş başında

0|1
    0|1
  • Artık haber bültenlerini sunabileceği bir kanal da oldu. 7/24 TV8 ekranlarındada Acun olur diye düşünüyorum -_-

0|0
    0|0
  • NE DİYELİM... ALLAH YÜRÜ KULUM DEMİŞ (!) ...KENDİN PİŞİR KENDİN YE... OHHH NE ALA MEMLEKET... SAÇMA YARIŞMALARA TAKILIR KALIR... BİRDE YETMEZMİŞ GİBİ CEP TELEFONLARIMIZDAN OYLAMAYA KATILIRSAK... HANGİ ADAY EN BECERİKLİ SOYTARI DİYE... ADAMDA KALKAR TV ALIR...HAYRINI GÖRSÜN...

0|0
    0|0
  • Acaba Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye ve Survivor yarışmalarını akrarır mı oraya yoksa Star'da devam ettirir mi? Bence kesinlikle TV8'e geçecek yarışmalar

0|1
    0|0
  • adam king tüm programlar ordan yayınlanır artık

0|0
    1|0
  • Adam parnın a... k. du diyorum ne diycem 2. lig spor spikerliginden nerelere birazda taktir ediyorum aslında

0|0
    0|0
  • vay be adama bak..

0|0
    0|0
  • Bizde yıllardan beri televizyon var ve bütün kanallar bizim. Hem de HD. Bende haberlere konu olurmuyum acep :(

1|0
    0|0
  • film için izlenebilecek bir o kanal vardı..

0|0
    0|0
  • cemaat için hayırlı olsun. acunu sevmem hacı

0|0
    0|1
  • zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış bize ne acun tv satın aldıysa boşverin ya :)

0|0
    0|0
  • herkesin hata yapabileceğinin açık bir göstergesi. tamamen ölü bir yatırım.

0|0
    0|0
  • Telegolü yayından kaldırsında gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • şaşırmadım,zaten adam akp erzurum milletvekilinin akrabası,normal.Akp parayı ve zenginleri sever,süslümanlar:D

0|0
    0|2
  • Yok artık...

0|0
    0|0
  • ülkenin sayılı zekilerinden bu adam.

0|0
    1|0
  • tv8 bundan sonra kalkınacaktır %100

0|0
    0|0
  • desene listeden bir kanal daha silinecek

0|0
    0|0
  • sevmem kendisini ama para çok

0|0
    0|0
  • Vaybe dün daha spor sunucusu geldi şimdi kanal sahibi hayatta şans önemli :D

0|0
    1|0
  • aldı da bana mı aldı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...