Bankalar bana kredi kartı verir mi ? nasıl bir yol izlemeliyim?

merhabalar,

ben ünv 5 ay oldu bitireli, bir yerde işe başladım ama çıkmak zorunda kaldım. şimdi işsizim. paraya ihtiyacım var ve kredi kartı almak istiyorum. daha önce hiç kullanmadığım için pek bir bilgim yok. bankalar bana kredi kartı verir mi ? çalışmadığım için vereceklerini düşünmüyorum ama size bir sorayım istedim bana yol gösterir misinz? hangi bankaya gitmem gerek nasıl bir yol izlemeliyim?

Güncellemeler:
başvurduğum bütün bankalar çalışmadığım için kredi kartı vermediler. ama şimdi hayatımda bir değişiklik oldu, bir kamu kurumuna atamam gerçekleşti. fakat henüz işe başlamadım, 1 ayı bulurmuş işe başlamam; dolayısıyla hala paraya ihtiyacım var. şimdi şansımı denesem bankalar bana yardımcı olurlar mı? ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• verirler çalışmasanda verirlerde sana tavsiyem asla bilinçsiz kredi kartı kullanma asla

1|0
    0|0
    • kaç kere denedim belgeli gelir göstermem gerekiyormuş...

• tamam teşekkür ederim...

• rica ederim eğer ssk zorunlulugu istemezlerse yakınların baban aracılıgıyla falan çalıştıgı bir yerden senin adına orda çalışıyormus gibi bordo çıkarttılarabilirsin ama buna gerek duymazsın bence.

Erkekler Ne Diyor 7

• atamanın kesinleştiğine dair bir yazı falan varsa belki müşteri temsilcisinin insiyatifiyle alırsın kredi kartını..

0|0
    0|0
  • Verme ihtimalleri yüksek bence. Sigortasız calısmayan insanlara bile kredi verir oldular artık

0|0
    0|0
  • Madem öyle bir aciliyetin var eşin dostun akrabana git kamu kuruluşuna giriyorsun sonuçta bu güven verir insnalara

0|0
    0|0
    • kimseden para isteme gibi bir özelliğim yoktur. insanlara borçlu olacağıma bankalara borçlu olayım daha iyi

• Finansbank a git hemen verir :D

0|0
    0|0
  • sana vermezler ailenden ya da yakın akrabandan birine aldır işini gör

0|0
    0|0
  • Ne kadar kredı lazım yardımcı olayım

0|0
    0|0
    • fazladeğil ya sadece 1000 tl lik kredi lazım banka verir mi bilemedim

• kamu hastanesine atandım

• hastaneyse olur

• neden cıktın oncelıkle bahsedermısın kefılın var mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çalışmıyorsan ödemeleri nasıl yapacaksın? pek sanmıyorum verileceğini verilse bile çok düşük bir limiti olur 500 tl gibi

0|0
    0|0
  • Ben işten yeni ayrildigim siralar kart yollamak icin aramislardi.işten ciktigimi soyleyince zaten bu durumda veremeyeceklerini soylemislerdi.

0|0
    0|0
  • Gelir göstermen şart.

0|0
    0|0
Yükleniyor...