Resimle ilgili olan var mı

resimle ilgili olan var mı arkadaşlar ne yapabilirim hiç resim yapmadım ilkokuldan beri ama çok istiyorum nerden başlıyım

teşekkürler

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kara kalemle birşeyler cizmeyle başla

1|0
    0|0
  • Alıştırmalar yap, en basit örneklerden başla, yavaş yavaş zora doğru ilerle :)

Başarılar.

cut.

1|0
    0|0
  • Şöyle bir şey var her ne kadar resim kursları vs. olsa bile insanın kendinde de bir yetenek olmalı. Yani beyninin sağ lobu ile ilgili bir durum aslında :) Sende böyle bir yatkınlık var mı bunu anlamak için birkaç evde amatörce çizim yapmayı deneyebilirsin.

1|0
    0|0
    • neyle çiziyim ne kullanıyım?:) hocalar küçükken çok güzel çiziyosun derlerdi pastel boyayla filan:))

• :)) Kolay gelsin, gençlerimizin sanatla uğraşması bana büyük zevk ve gurur veriyor. Başarılar.

• bence de:)) sizin gibi destek olanlarla daha da keyifli oluyor:)) sağoll:)

• ne yap biliyo musun. kendine bir tuval al, bir de yağlı boya seti en ucuz olanlarından , fırça da edin. bir 50 lira tutar diye düşünüyorum en az. belki daha fazladır. sonra beğendiğin bir resmi tuval üzerine kurşun kalemle hafifçe çizdikten sonra boya :D güzel olur ya da olmaz ama insanı rahatlatıyor bir 6 sene önce lisede yapmıştık.

1|0
    0|0
    • sağol canımm:)

• yukarıda ressam bob var bak .D youtubedan falan izle yağlı boya ile ilgili videolar vardır. canın çekerse yap. tabi çizdiğimiz şeyler çok güzel olmasa da insan kendisini mutlu hissedip işte bunu ben yaptım diyo :)

• evet hayranım ona:) tamam dediğin gibi yapıcam:)) çokk teşekkürler:)

• arkadaşım çok iyi resim çizer istersen ulaş bana onun face linkini atayım

1|0
    0|0
    • yok şimdi rahatsız etmeyelim kimseyi:)) teşekkürler eksik olma:)

• ben ressam arkadaş darda kalırsan çekinme

• sağol çekinmem:))

• :) fotoğrafla ilgilenıyorm

1|0
    0|0
    • bahsetsene o da çok güzel:)

• ekle özelden anlatıyım yorumda konusmayı pek sevmıyorum :)

• o bence kücükken başlaman gereken bişey şimdi profosör olmuştun (: ağac yaşken eğilir

1|0
    0|0
  • Önce başlamak için gerekli malzemeler kalem ve defter burdan başlayabilirsin.:D

1|0
    0|0
    • sağol da işte nasıl onu soruyorum çocuk gibi kuru boyayla yapmak istemiyorum mesela:)

• sağol da iyi niyetli bile olsa dürüst olmanı isterim:)) yine de teşekkürler:)

• rica ederm :D

• yardımcı olabilirim, 7. sınıfta resimim 1'di okul tarihine geçtim

1|0
    0|0
  • basit karakalem çizim örneklerine bak netten. sonra çıktısını alıp resmi parçalara böl ve her bir parçayı numaralandır sonra parça parça çizip birleştir. zamanla elin alışır ve çizdikçe daha güzel olur. vücut geliştirmek gibidir her çalıştığın gün üzerine bişeyler daha koyarsın azimli ve sabırlı ol yeter. ağaç yaş iken eğilir filan yetenek için değil kişilik için söylenmiş sözlerdir insanın inanıp yapamayacağı şey yok iste sabret azim et yeter ;)

1|0
    0|0
    • sağol canımm teşekkürler işte böyle öneriler istiyorum:))

• anladım ve gizledim kendimi :) fikir değiştirirsin beki ve eklemeye karar verirsin diye o ihtimali ortadan kaldırdım ;)

• hmm sen bilirsin:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kalemi tut kendine güven ilk başlarda karala sadece netten videolarına bak baktığını cizmeye çalış git gide iyi yaptıgını göreceksin

1|0
    0|0
    • sağoll canımm netten bakmalıyım evet:))

• Karakalemi ve kağıdını al. çizmeden önce çizmek istediğin şei çok iyi ölç örneğin.. kola şişesi boyu kaç kapak eder o kapak sayısı kadar boyunu hesapla ve yanındaki objeyle olan kalınlık farkı kaç kapak eder? geometrin vardır az çok..Portrede de değişen birşey yok sürekli çiz çizginin kalitesi artsın yanlışta olsa çiz

1|0
    0|0
  • Beeennnn ... Az once pastell boyalarla biseyler yapiodum ,))

Icinden ne geliosa onu cizzz zamanla gelisirrr canim...

1|0
    0|0
  • gitsene bir resim kursuna? kendi kendine ne öğreneceksin?

1|0
    0|0
    • dobrasın baya:))

• ha ha yok çok güzel ya böyle pat diye söylemen:) bazı arkadaşlar da kendin başla diyor ama resim kursu iyi fikir bence de:))

• :): )

evet, hem kendini daha ''biliyor'' hissedersin. eksik hissetmezsin

Yükleniyor...