Hangi Kurslar veya Eğitimler Havalıdır ?

Hangi Kurslar veya Eğitimler Havalıdır ? Hangisi diğer insanları Waow etkisi yaratır ?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Nü Modellik kursları wooouw

0|0
    0|0
    • :D Modellik bize yaşkışmaz ya :( çoğu insan sadece dış var sanıp beyin olmadığını sanıyorlar

• Dans kursu tabiki :)

0|0
    0|0
  • birisi woowww desin diye başlıcaksan bence hiç başlama sen neler yapmaktan hoşlanırsın. netür şeylere ilgin var o önemli. bunun dışında yababancı dil kursuna git derim, hava olsun diye değil ilerde lazım olur

0|0
    0|0
  • ispanyolca

0|0
    0|0
  • işaret dilini ne zaman kullansam dışarıda vayss çekiyolar :D

1|0
    0|0
    • :D:D hahaha :D öğrenmesi zormu :D

• şaka bir yana engellilere yardımcı olmak, olabilmek çok güzel :) onları anlayan biriyle karşılaşınca çok mutlu oluyorlar (Özel eğitim okuyorum :) )

• engeliler için yapman gerçekden güzel bişey aslında engeller kaldıralabilir ama ona göre yaşamak lazım hiç bir engelliye saygı gösterililmiyor bu daha çok üzücü

• bence günümüzde herkez birşey yapıyor

bir kursa gidiyor hiçbiri waow durumu oluşturmuyor

yani sıradanlaştı artık birçok şey

önemli olan bir alanda iyi olmak gelişmek

0|0
    0|0
    • Benim dediğim şu hangi kurs hangi eğitmi duysanız waow dersiniz sen bana öyle bişeydeki waow oluyum öyle kurslar var bir çok insanın yapamadığı bazı insanların yaptığı bazı şeylere yetenekde lazım

• hangisi havalı bilmem yakında kick boks kursuna gidecem

0|0
    0|0
  • Pilotluk

0|0
    0|0
  • orasını bilmem ama bu soru bende Puuuffff etkisi yarattı..

0|0
    0|0
  • Bachataya git dans niyetine dokan kızlara :)

0|1
    1|0
  • tenis kursu havalıdır

0|0
    0|0
  • kick boks ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Piano,5 farklı dil, sokak dövüşü, ay ışığında resim yaparak yüzme (ki henüz başaran çıkmadı) vs... ;)

1|0
    0|0
  • ilk bir ingilizceyi ülkece ögrenelimde ondan sonra başka kursları hakkında söylemde bulunuruz

0|0
    0|0
    • :D:d aslında doğru diyosun da :D Millet napıyım ben ingilizce tarzıyım bende beni sıkar diyorum ingilizce ama şarkıların sözlerine bakınca bir kaç kelime falan öğreniyosun :D

• önemli olan oradaki ortam :))) mesala bir düşün hiç tanımadıgın birinin beline elini atıyorsun ve yüzü senden sadece 10 cm uzaklıkta...işte bu duruma salsa diyorlar kardeşim :)))

• :D hahahaha :D :D

• grafoloji :) yani insanların el yazısından imzasından karakter analizi yapabilmek ;)

0|0
    0|0
    • :D waow dedim :D

• :D:D aslında şaka olduğunu belirtmem lazımdı :D

• :))

• Ben geçen sene paraşüt eğitimi aldım. "Waow" yapan başkası değil de, ben oldum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...