Dil Öğrenilebilecek Sitelerden Yararlanıyor Musunuz ?

İnterneti amacına göre kullanmaktan kstedilen şeylerden biri de bu bence. Herhangi bir yabancı dili, çeşitli sebeplerden dolayı kursuna gidemediğinizden dolayı bu tarz sitelerden öğrendiğiniz oldu mu ? Olduysa hangi dildi bu ?

Ha bir de, 1 ay sonra vizeler var Osmanlıca çalışmam lazım, önerebileceğiniz bir site var mı ?

2|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş,eğer ingilizce öğreneceğim diyorsan ilk once bunu eğlenerek öğreniceksin,misal internetten oyun oynamasini mi seviyorsun açıcaksın bir bilgisayar oyunu,etrafindaki adamlarla irtibat kurucaksin görevleri tamamlicaksin ,ha yok ben o kadar zaman harciyamam diyorsan,giriceksin yabanci arkadaslik sitesine görüceksin taş gibi hatunu mecburen çeviriyi açıp konuşmaya başlıcaksın yalan yanliş zaman içerisinde başkalarıyla chat yaparken kendiliğinden öğreniceksin zaten ,ben her iki yöntemide denedim yani kendimi bildim bileli hem oyun oynarim hemde chat yaparim suanda hem konusmam hemde yazmam gerektiginden fazla iyi bir sekilde ve ne kadar tanidigm varsa ayni sekilde sokak agzindan öğrendiler bu seklide.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• bazen

.

0|1
    0|0
  • limasollunaci.com, İngilizce için, ücretsiz irregular verbs afişi veriyolar.

0|1
    0|0
  • ispanyolca ve italyaca için kullanmıştım

collins sözlük alınca şifre çıkıyordu bir site için. sanırım artık yok orası live mocha diye bişey var ama bana pek kullanışlı gelmedi anca sıfırdan başlarken işe yarar belki

0|1
    0|0
  • BÖLÜM OKUYUP FORMASYON ALANLARA YAFA ALMAK İSTEYNLER İNŞ HEPİNİZ SINFTA KALIRSNZ.madem öğr olmak ıstynsz gıdın egtım ffakultesı okuyn tabı herkeste o kapasıte yok

0|1
    0|0
    • Keyfim sabah kalkmaya yetmedi. Yoksa bendeki kapasite seni yerlere çarpar hadsizliğin lüzumu yok.

• Sennle tartsmcm.sewıyelwr aynı degul ayrıca asagıdakı lınkten Osmanlıca ogrenebılrsn.konsmayı ogretebılecegm bu sıte bılmyrm maalsf

• Sağda solda insanlara saygı diye dolaşmaktan vazgeç. İnsan kendinin bile bilmediği birşeyi başkasına öğretemez. Teşekkürler link için.

• OSMANLICA İÇİN BU SİTE ÇOK İİ. link

0|1
    0|0
  • 5* verdim soruyu takipteyim :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim :) Bilhassa Osmanlıca önerisi için ben de takip ediyorum :)

• benimde çalışmam lazım osmanlıca aynı şekil vizelerim var. youtubedan başka adam akıllı anlatan bir yer yok ve pratik öğreten bir site yok sen tarih mi okuyosun edebiyat mı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• busuu.com var çok iyi sesli resimli ve konuşma yöntemiyle öğretiyor androidine yükleyip yolda otobüste bile çalışabiliyorsun...

0|1
    0|0
  • Dil öğrenilebilecek siteler derken google çeviri den çok yararlanıyorum.

0|1
    0|0
  • hayır beni tamanlamıyla tatmin etmiyor ve yardımcı olmuyor kursa gitmek en iyisi

0|1
    0|0
  • yok cünkü okumuyorum

0|1
    0|0
  • şuan yok ama bir öneri çıkarsa yazarım takipteyim kardeşim başarılar

0|1
    0|0
  • gfhhhhhhhhhhhhxgmmmmcvmn

0|0
    0|1
Yükleniyor...