Kapat

Adolf Hitler sizce nasıl biri?

adolf hitler kimine göre kaçık biri kimine göre çok zeki biri size adolf hitler nasııl biri.

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• adamın hası. gerçek siyasetçi. tek hatası kış mevsiminde rusyaya çıkması... onun yerine dahada aşağıya inseydi orada ki yahudileri temizleseydi iyiydi. hem dahada güç kazanırdı ruslara karşı

1|1
    1|1
    • Akpliler ve İslamcılar zaten genel olarak, yahudilerin Hitler'i kullandığı söyler.

Mesela Hitler yahudi zengin iş adamlarıyla anlaşma yaptı diyordu biri.

İsim ver dedim. Kimmiş onlar.

Eeee kem küm kaldı.

Kursk savaşını Hitler kazansa, dünya'da yahudi kalmazdı. Yahudiler ırklarını bir savaşın sonucuna riske edemezdi.

• ''Sisteme domalan herkes ölmeli.''

Aynen kesinlikle.

• Doğruyuda alıntıladın ama morbid... O dönemde aşırı bir özgüveni vardı fakat ne yazık ki yanlarında ne votka vardı nede kışlık başka bir mühimmat...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 12

• Hakkında detaylı bilgim yok.

0|0
    0|0
  • avusturyanin yüz karasi.

0|2
    0|0
  • cani

2|0
    1|0
  • Bütün yahudileri katletmiş . Nazi nin kurucusu. Berbat biri dünyanın en kötülerinden.Hiroşimaya Atom bombasının atılmasını o emir verdi diye biliyorum.

Zülfü Livaneli Serenad ı okuyun.

0|0
    0|0
    • 8.sınıf inkılap tarihi terk

• El şeyiyle gerdeğe girilmez.

Başkalarından öğrendiğin yanlışlıkları buradan bize aktarma.

Hocana selamımı ilet.

• Senin hocanın diploması sahte olabilir. kontrol et bence. doçent mi birde, yazık

• Bilmiyorum oturup konuşmadık muhabbetimiz yok

0|0
    0|0
  • Yahudilerin kullanmış olduğu bir piyon sadece ...

1|1
    2|1
    • 7 milyon yahudiyi yahudiler mi temizletti yani?

• Hitler yardımcısı Goebbels yahudi değildi.

Akpliler ve İslamcılar zaten genel olarak, yahudilerin Hitler'i kullandığı söyler.

Mesela Hitler yahudi zengin iş adamlarıyla anlaşma yaptı diyordu biri.

İsim ver dedim. Kimmiş onlar.

Eeee kem küm kaldı.

Kursk savaşını Hitler kazansa, dünya'da yahudi kalmazdı. Yahudiler ırklarını bir savaşın sonucuna riske edemezdi.

• Kariındaki yahudiyse , bir de rostchildlerse her şeyi beklemek gerekir...

• Hitler zeki bir kaçık.Ve tam anlamıyla bir cani.Benim düşüncelerim bu yönde Hitlerle ilgili.Nelere neden olduğunu çok iyi biliyorum okuduklarımdan.

0|0
    0|0
  • şu an türkiyeye bir hitler gelse ne kadar muhteşem olur değil mi. bence tam anlamıyla bir lider

1|3
    1|0
  • Haklıyken haksız duruma düşenlerden...

0|1
    1|0
  • kafayi yemis kendi kendini bitirdi adam

0|0
    0|0
  • şizofren ...

0|0
    0|0
  • ağır narsist intihar etmesi kaçınılmazdı.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• doğru soru şu almanlar bile bundan nefret ederken (darwenizme inandığından savaşın sonlarına doğru en güçlü ayakta kalır ilkesinden hareketle alman ulusunun yeryüzünden yok olması gerektiğini dahi söylemiştir) neden ortadoğu da ve özel olarak türkiye de çok seviliyor?benim analizm

1)bizim milletimizin yaptığı gibi kendi eksikliklerini ya da hatalarını başkalarına yüklüyor

2)asla yanıldığını kabul etmiyor(aynı biz)

3)herşeyi, kanıtlanamayan komplo teorileriyle açıklıyor(çok tanıdık geliyo)

4)büyüye,nazara çok inanıyor(adam kurşun döktürüyor yaw:)

5)korkunç bir kibir ve kendini herkesten üstün görme duygusu var(bizim milletimizde bu yok:)

6)takıntı(örnek:damarımı kessen kanım sarı,lacivert,siyah,bordo akar gibi)

7)yahudileri kıskanıyor(bizde hiç olmaz öyle şeyler)

Sanırım bu maddelerden dolayı dünya Hitlere deli,manyak,şizofren derken bizde adam iyiymiş de rusyaya girmeyeymiş gibi bir yaklaşım var.Hitlerin atalarında kesinlikle bizim akıncılardan ötürü bir türklük var gibi duruyor.(Aslında sosyolojik olarak bu hitler sevgimizin ciddi ciddi araştırılması gerekir)

0|0
    0|0
  • Dünya ülkelerinin kaderini değiştirecek bir güçte fakat basit hatların doğurduğu büyük yanlışlar altında ezilen biri. Kafa tasi alman'a benzemeyeni öldürene dek gayette iyi giden bir liderdi bana göre. Şehrin altına şehir kurmak gibi bir hayali gerçeğe dönüştürmüs fakat bitirememis sonuç alamamis bir lider. Atatürk gibi adını dünya devletlerine ezberletmis dünya tarihinde ciddi bir yer kaplayan ve yeryüzüne nadir gelen bir lider iyi ile kötüsü ile.

0|0
    0|0
  • Ser kararları olan bir lider kararları doğru olabilir ama çok sert toplum düzeni için homoseksüelleri bile öldürmuşdür. Yahudileri öldürme sebebi ise küçüktüğündeki ve özellikle gençliğindeki olaylara dayanır ama haklıdır. Kişilik ve psikolojik açıdan bakarsak tam bir cani ve kaçıktır ama onun altında ufakta olsa bir sevgi yatar köpeğı Foxl bile oturmadı diye tasmasıyla dövmüştür yeğenini yanına kapatmıştır. İyi bir liderdi ama kişiliği çok tartışılır

0|0
    0|0
  • Hitap sunum ve özellikle konuya hakimiyet mükemmel konuşmuyor sanki kavga ediyor...

Başka bir bakış açısı...

0|0
    0|0
  • Hayatindaki basarisizligini bahane arayip, kendi problemlerini ve halkin problemlerini Yahudilere atan bir zavallidan öte degil.

0|0
    0|0
  • manyagın teki. akıl saglıgı yerınde olan biri o kadar insanı katledemez

0|0
    0|0
  • tayyoşa bak,reenkarne hali:///

1|0
    0|0
    • Bende ulusalcıyım. Fakat Hitler gibi kapitalizmin köküne balta vurup yahudi ırkını yok etmeyi hedefleyen birine böyle bir benzetme yapman saçma. Hitler yahudi ırkıyla birlikte kapitalizmide yok etmeye çalışmıştır , fakat tayit bir kapitalizm köpeğidir.

• aptal ve hiçbir değeri olmayan bir insan.yoldaşlar cezasını kesti gitti

1|0
    1|0
  • Çok kötülüyorlar elemanı.

0|0
    0|0
  • fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/26001_540416099352186_644690706_n.png

0|0
    0|0
  • öküz spermi içtiğini duymuştum

0|0
    0|0
  • güzel resim yapan yavşağın teki

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler zeki,çalışkan, azimli ve etkileyici.. milyonlarca insanı peşinden sürükleyen bir lider. peki neden en kötü ilan edildi.Vazgeçmeyi bilmiyordu ve kaybetmemek için her şeyi yaptı. Hitleri Nazi kavramından ayrı düşünmemek lazım .Nazi bilim insanlarının teknolojileri müthiştir. Bana göre bir insanı köşeye sıkıştırır ve sürekli baskı uygularsan sonunda cinnet geçirir, Naziler de bunu yaptı. Ölmemek için öldürdü. Tehlikeyi gören Almanlar Valkyrie suikastiyle hitleri öldürmek istese de başaramadılar. Belki de dünyanın böyle bir derse ihtiyacı vardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...