Sizin Favori Nostalji Diziniz Hangisi ?

Evet Arkadaşlar Sizin Nostalji Diziniz Hangisi. Ankette Olmayan Dizileride Yazarak Paylaşabilirsiniz.

• Deli Yürek
    12% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Yılan Hikayesi
    25% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • Ekmek Teknesi
    25% (2)50% (1)30% (3)Oy Ver
  • Süper Baba
    25% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • Bizimkiler
    13% (1)50% (1)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• 7 numara'yı, Trt'de çıkan 3kuzenin olduğu bir diziyi, TGRT'de adı eltiler olan bir dizi vardı galiba onu, Evdeki Yabancıyı, Çılgın Bedişi, Kara Meleği ve Cem Davranla Derya alabora'nın oynadığı bir dizi vardı, bunlar bir köye yerleşiyorlardı çocuklarıyla onu çok severdim.

Ama illa şıklardan seçiceksem Yılan Hikayesini seçerim. Çok popülerdi bizim okulda, bütün kızlar flütle notalarını çıkarmaya çalışırdı, hatta bizim sınıfta ufak tefek ödüller dağıtılırdı sürekli, oradahep memolili not defteri dağıtırdı hoca bir dönem.

Yazdıkça aklıma geliyor hep, bir de çocukken Ruhsarcılık oynardık biz hep :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• ekmek teknesi

0|1
    0|0
  • cevap öncelikle hepsi ve eksik olan çemberimde gül oya.

0|1
    0|0
  • Yeditepe İstanbul

0|1
    0|0
  • Süper Baba ve Bizimkilere pek yetişemedim fakat Deli Yürek, Yılan Hikayesi ve Ekmek Teknesi TV'de izlediğim dizilerdi. Üçünüde severdim seçim yapamam. Fakat oyumu Yılan Hikayesine verdim. :)

0|1
    0|0
  • Ekmek Teknesi <3

0|1
    0|0
  • Fringe :DD

0|0
    0|1
  • hatırla sevgili... ( bunu listeye nasıl almazsın anlam veremedim )

0|0
    0|0
    • Hatırla Sevgili 2008 Yılında Oynamaya Devam Ettiginden Pek Nostalji Olamıcagından Dolayı Eklemedim.Ama Hatırla Sevgilide Güzel Bir Dizi

Yükleniyor...