Kapat

'Aklından Bir Sayı Tut' kitabını okuyan var mı?

ben de yeni başlıyorum da okuyan varsa beğenip beğenmediğini yazabilir mi?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Okudum gerçekten çok güzel. bazı yerlerinde yeter artık sıktın diyorsun ama sonlara doğru donup kalıyorsun okunmaya değer :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• okumadım ama başlığı görünce eski zaman aklıma geldi.. :D

0|0
    0|0
  • çok merak ettim bu kitabı nasıl bir şey?

0|0
    0|0
  • yazarın ilk kitap denemesiymiş.

başında sürükleyici hikayesi derinleştikçe zaman zaman sıkan, sonu saçma ve başarısız eser.keşke yazarın ilk kitap denemesinde, bu tarz hikayelerin örneklerinde olduğu gibi netlik olsaymış,soru işaretleri kalmasaymış.özgün bir eser olduğu belli..

0|0
    0|0
  • kesinlikle okumanı tavsiye ederim. dedektif gurneye bayılıcaksın. sürükleyici ve kurgusu da on numara.zaten bu ken grinwood denen eleman bence bu tarz psikoanaliz gerilim ve olay baglantısını ustaca kurma yönünde on numara bir yazar.

0|0
    0|0
  • sayı olarak tek parayı tutuyorum diğerleri için muhasebecim yapıyor yarın sorayım belki okumuştur ;)

0|0
    0|0
  • okumadım kismet olmadı

0|0
    0|0
  • biraz sıkıcı gelmişti bana da..

0|0
    0|0
  • sen bize oku fikir sahibi olalım

0|0
    0|0
  • Aldım başladım biraz ama daha tam anlamıyla yoğunlaşamadım kitaba. En kısa zamanda okucam.

0|0
    0|0
  • beni sarmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• okumadım hiç.aklımdan bir sayı tuttum hadi bil bakalım

0|0
    0|0
  • tuttu fırlattı kalbimi diyesim geldi

0|0
    0|0
  • güzel diyorlar ama daha okumadım

0|0
    0|0
  • sımdı netten ozetıne baktımda ben cıdden oturur sayıyı tutarım aklımdan ve sonra hanı nerde sayı dıye beklerım:)sevmıyorum kıtap okumayı ama guzel sanırım ıçerıgı

0|0
    0|1
  • Eğer gerçek bir polisiye romanı okuruysan kötü bir kitap. Ben beğenmemiştim. Katil çok açıktı.

0|0
    0|0
    • katil çok açıktı demek. taki o eve gelene kadar uyandıgını hiç sanmıyorum.sen o kardaki izi de hemen çözmüşsündür kriminalist arkadas.(:

• Abi polis gözünün önündeki adamı hiç ciddiye almadı. Adamı koruyan polis öldürüldü,ilk şüphelenecekleri kişi olan o herife soru bile sormadılar. Saçmalığın daniskası.

• ben okudum bazı yerlerınde cok fazla edebıyat yapmıs ama genelde akıcı:)

0|0
    0|0
  • Okumadım.Konusu ne?

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • çok uzatıyor sıktı beni yarı da bıraktım...

adına kanmıştım oysa ki :/

0|0
    0|0
  • okumaya basladm ama rarmadi .s sn begneden mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...