Shazili Türk Kahvesi içen/içmek isteyen var mı ?

Shazili Türk Kahvesi içen/içmek isteyen var mı ?

Kahveyle aranız nasıldır ? Kahvenin en iyi şekli hangisidir. Nasıl bir kahve zevkiniz var ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Shazili içtim ama benim tercihime pek de uygun değil. Ben kahvede birazcık emek olmasını seviyorum. Kumda ya da közde hadi onlar yok bakır cezvede kısık ateşte pişirilen az şekerli kahve tercihimdir.

Bazen fincanda da yapıyorum bilmeyen varsa porselen fincanda pişen kahve de mükemmel olur. Tek püf noktası ateşten alır almaz içmeye kalkmamak malum fincan sıcak oluyor..

Kahvenin yanında Türk lokumu da ve bir bardak soğuk su elzem :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bi kere arkadaşım yapmıştı pek beğenmemiştim nasıl içiyorsunuz :/

bilmem belki arkadaşım beceremedi

0|0
    0|0
  • Kahveyle aram şahanedir, günümün olmazsa olmazıdır kahve. Cezveyi ateşe koymadan iyice karıştıracak sonra kaşığı kahvenin içine sokmayacaksın kaynadıkça köpürecek

0|0
    0|0
  • O

/I\

/\

Alican çizdim."menengiç kahvesi"

:D

0|0
    0|0
  • abim bayılıyor ama ben pek begenmiyorum,türk kahvesi pişmiş olmalı,shazili yi yapıca çiğ oluyor...sevmiyorum...

0|0
    0|0
  • Orta şekerli Türk kahvesi.

0|0
    0|0
  • Türk kahvesını cok severım.

0|0
    0|0
  • içtim beğenmedim kahve severim şekersiz her türlüsünü içerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şekersiz, sert ve bol kafeinli olmalı.Yanında sigara illaki olmalı.Bir de aforizma kitabı varsa daha iyi olur.Lungo espresso tercih ederim , ki o da kahve dünyasında oluyor.Başka yerde göremedim, varsa bilgilendirin lütfen.

0|0
    0|0
  • türk kahvesini severim cok hemde yapacak kımse bulamıyorum (: malesef kültürümüzü deyiştiriyorlar ücü bir arada ne ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...