Biz Turkler ve romantizim

Ben yurtdisinda dogdum buyudum ama ailem sagolsun Turk kulturu ile buyudum, ve birseyi farkettim Turkler ask sarkilariyla buyuyor, avrupada o kadar ask sarkilari dinlenmiyor, siir sarki filan cok hasas bizim millet. Sizce yaniliyormuyum, ve biz niye boyleyiz ?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar nerden bilsinler Orhan babayı, Olsaydı onlardada bir "Michael baba" görürdüm hey "sexy lady"cileri

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bizdeki kızlar sorun :) hepsi dünyadaki tek kadın ondan dolayı dünyanın başka hangi yerinde evliliği bu kadar önemseyip takan kız ve ebeveny toplumu var :) hoş boşanmalar felan var ama o yatak odası çabası bizi bitiriyor işin açığı uzatmanın manasıda yok :)

0|0
    0|0
  • Çok duygusal bir milletiz,katılıyorum;

Sokakta bir dilenci görsek hemen içimiz burkulur,

Ambulans sesi tüylerimizi diken diken eder,

Şarkılarımızda hep duygusal tema hakimdir,

Selvi boylu al yazmalım filmini izleyip ağlayan bir milletiz.

0|0
    0|0
  • İyidir ya. Düşünsene içine bol "fuck" lı şarkılarla büyüdüğümüzü.

0|0
    0|0
  • Henüz duygularımızı kaybetmedik.

0|0
    0|0
  • Aklıma eksik etekten sözler geldi :) Derdi yokktur ama gözleri hep yaşlı felan..

0|0
    0|0
  • Bir kadını yatağa atmak için en uzun süre beklenilen ülke olduğumuz için o arada geçen süreyi en iyi değerlendirmenin yoludur aşk şarkıları...

0|0
    0|0
    • :D cem yilmazin lafı geldi aklıma. Bizde sabaha kadar konuş anca elini tutarsin almanlar üç kelime söylüyor basliyolar soyunmaya :D

• türküyle doğarız popla coşarız slwla hakkın rahmetine koşarız (:

şaka biyane evet aşk şarkılarımız harika

0|0
    0|0
  • Sadece duygusalız cidden etrafımda aşk acısı çeken insanlar görüyorum gerçi bana komik geliyor ama yaşıyolar yani.Duygularımızı biraz bastırabilsek böyle olmayız bence

0|0
    0|0
  • Bizde romantizim biraynan duzlu fıstığa benzer..Biraz da ismail yk ve saçma sapan oyun havaları hepsi bu :D Aşk şarkısıymış ha baba ha ..o müzklerin arkasına arabesk Rap yapıyorlar ülkemde ne romatizmi la ?

0|0
    0|0
  • Gereksiz duygusal bi' millet. İnsanlar mantıklarıyla hareket etmediği zaman, kim nereye çekerse oraya gider. Türkler gibi.

0|0
    0|0
  • bende senin gibi yurtdisinda büyüdüm ve hala burdayim ve seninle ayni sikiri paylasiyorum.

helalin var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Türkler ve bir kaç ülke yine dilimizin kültürümüzün şarkılarımızın, türkülerimizin ve hatta türk sanat müziğimizin, damar müziklerinin arabesk müziklerinin kralı sayılabiliriz.Bir çok ülkenin halkı türk müziğini çok seviyor ve dinliyor.Aslında Türkiye ülke olarak okadar zenginizki anlatamam.Bizim müziğimizde duygu hangi ülkelerde var? Bazen gereksiz bulabiliriz bunu ama ben güzel bir özellik oldugunu düşünüyorum.Misal türk sanat müziği? Hangi dilde bu kadar dil zenginliğiyle birisi kalbinize müzikle dokunabiliyor? Sevgi aşkı bir zamanlar şarkılarımızda türkülerimizde taşıyorduk ama artık o mirasımızı ortadan yavaşça siliyoruz artık bizde herkesleşiyoruz.

0|0
    0|0
  • evet katiliyorum bende yurt disindayim ama turkiyedekiler cok Depresyonda. cok sey Farkli aslinda bir tek bu degil yurt disi turkler ve turkiyedeki turk ler arasinda.

0|0
    0|0
  • nasıl dinlenmiyor avrupada yahu, ispanyollar avrupalı değil mi

karalar bağladım öldüm bittim.. seni motorsikletim gibi seviyorum falan diyip duruyorlar

gerçi bunları çok oynak söylüyorlar orası ayrı

0|0
    0|0
  • Yaratıcılık yok da , ondan .

Hep aynı tema .

0|0
    0|0
  • yürüyen odunlara denk gelmemişsin sen tabi burası dolu tatlım

0|0
    0|2
Yükleniyor...