Kredi karti çkartmam lazim?

ögrenciyim hangisini tavsiye edersiniz hangisini etmessiniz neden ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öğrenciysen tavsiye etmem açıkçası , çünkü tehlikeli birşey. Gerçi buradan kim ne derse desin , son sözü söyleyecek olan birim bankadır. Hakkında hayırlısını dilerim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• play card iyidir. iş bankasından alma faizi çok.ama hiç alma derim her türlü o borç full dolaşıyorsun her daim borçlu yaşıyorsun. ben üni 2. sınıfta aldım üniversite bitti aldığımdan beri borç sııfıra inmedi hatta yarısına bile inmedi. hatta bir ara iş bankasından da aldım bir tane onun da borcu full dü 1 sene boyunca hep 500+400 =900 TL borçla dolaştım :) Allahtan kapattırabildim iş bankasını ama play card kaldı elimde hala ödemedim borcu :) hala bir 400 lira borcum var az az ödemeye çalışıyorum işte :)

0|0
    0|0
    • ah bu ögrencilik :)

• hesap kartı çıkarttır aynı işi görüyor nede olsa. hem paran olmayınca da olunca öderim diye güvenip harcama yapmazsın :) tavsiye sana :)

• iş bankası garanti iyi akbank kötü

0|0
    0|0
  • hiçbirini tavsiye etmem. mümkünse kullanma :)

0|0
    0|0
  • bence hiç hiç çıkarma çünkü çıkarınca o limit 1 aya dolacak. ve sonra asgarisini ödeyerek faiz üstüne faiz yiyeceksin. Sosyal hayatını zora sokacak insanın içindeki alışveriş dürtüsünü sömürüyor bu adi bankalar :)

0|0
    0|0
  • garantiye gitme onar kendini garantiliyo axes ya da word

0|0
    0|0
  • ek kart tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • öğrenim kredisi alıyo musn ? limit ne kadar istiyosun ?

0|0
    0|0
    • 1 yeterli almiyrm şuanda aliniyormu bilmiyorm alinsa onu alirdim

• ünide öğrenim kredisi başvuranlara genelde çıkıyor. ben 4 sene aldım .aylık 280 civarı bişey toplam borcum10.000 tl civarı ödemeye başlıcam işe başlayınca

• CEBİNDE PARA VARSA ALIŞVERIS YAP YOKSA AC KREDİ KARTI İŞ DEGİLL

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hıcbırını tavsıye etmıyorum ama garantı ıyı gıbı en azından senelık kullanım bedelı ödemıyorum

0|0
    0|0
  • bulaşma şu illete bee öğrencisin napıcan

0|0
    0|0
  • Hiç birini başa bela

0|0
    0|0
Yükleniyor...